Artykuł o Margaret na portalu Perez Hilton to spore zaskoczenie. Osobny news na temat piosenkarki z Polski na największym serwisie plotkarskim w Stanach Zjednoczonych wywołał u gwiazdy sporą ekscytacją, którą zresztą postanowiła podzielić się z fanami na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Autorka hitów "Cool Me Down" i "What You Do" opublikowała tam post ze zrzutem ekranu, na którym widać, jak słynny amerykański portal chwali jej muzykę i porównuje ją do bardziej znanych koleżanek z branży. Zachęca też do obejrzenia jej teledysku.

 - Jeśli lubicie Zarę Larsson i Anne-Marie to z pewnością spodoba wam się Margaret. Też jest Europejką, pochodzi z Polski, ma identyczną estetykę dźwiękową i wokalną. Kochamy nasze "europejskie popowe dziewczyny" - czytamy we wpisie na PerezHilton.com.

ZOBACZ: POLSKI DJ sprawcą śmiertelnego wypadku. Dorian T. miał 2 promile alkoholu we krwi!

Margaret na stronie Pereza Hiltona

Perez Hilton to 39-letni, kontrowersyjny, amerykański bloger i osobowość telewizyjna, który od kilkunastu lat zamieszcza w sieci artykuły z najgorętszymi plotkami ze świata show-biznesu. News o Margaret może dziwić o tyle, bowiem na stronie PerezHilton.com można głównie znaleźć newsy na temat największych amerykańskich i brytyjskich gwiazd i najpopularniejszych celebrytów. 

Myślicie, że Margaret miałaby szansę zrobić karierę w USA?