"Grube Ryby" to coroczna impreza urodzinowa Radia Kolor, podczas której w pięciu kategoriach przyznawane są wyróżnienia Grube Ryby. W tym roku trafiły one m.in. w ręce Katarzyny Bosackiej i pracowników Fundacji Rak'n'roll. Ale to Margaret była największą gwiazdą wczorajszego wieczoru. Dlaczego? Wokalistka nie tylko otrzymała wyróżnienie w kategorii „Przebojowy głos”, lecz także pojawiła się na gali w niezwykle oryginalnej stylizacji!

ZOBACZ: MARGARET NA RÓŻACH GALI 2016zdradza też, co ostatnio wydała. Nie chodzi o płytę!

Margaret odebrała wczoraj nagrodę z kategorii "Przebojowy głos 2017". Grubą Rybę przyznali jej słuchacze Radia Kolor. Piosenkarka odbierając wyróżnienie nie kryła wzruszania. W swoich podziękowaniach nie pomięła oczywiście swych wiernych fanów. Jej wizyta w klubie Opera na Placu Teatralnym w Warszawie, gdzie odbywała się gala, nie przeszła bez echa nie tylko z tego powodu. Piosenkarka pojawiła się na niej w bardzo nietypowej kreacji. Co się na złożyło?

Szalona Margaret połączyła tym razem różową koszulę z tworzywa sztucznego z długą, poszarpaną spódnicą z trenem z różnych rodzajów dżinsu. Do tego dobrała wysokie kozaki z błękitnego aksamitu i jasno niebieskie pierścionki maxi! Przyznacie, że ten look jest godzien nie tylko właścicielki „przebojowego głosu”, ale przede wszystkim propagatorki „przebojowego stylu”!

POLECAMY TEŻ: RÓŻE GALI 2016 Margaret i Matt Dusk zwycięzcami Róż Gali 2016!

Jak Wam się podoba ten outfit Margaret? Znów udowodniła, że w modzie nuda jej nie interesuje?

 

 

Zobaczcie pełną listę nagrodzonych wyróżnieniami Grube Ryby 2017:

Gruba Ryba za "Przebojowy głos" - Margaret

Gruba Ryba za "Życie ze smakiem" - pracownia cukiernicza "Zagoździńscy"

Gruba Ryba "W sieci" - Lotnisko Chopina

Gruba Ryba za "Największe serce" - Fundacja Rak'n'roll

Gruba Ryba dla Kobiety Koloru - Katarzyna Bosacka

Wszystkich zwycięzcom gratulujemy!