2019 rok był przełomowy dla Margaret zarówno ze względu na życie prywatne, jak i zawodowe. Szczęśliwy związek z wokalistą Piotrem Kozieradzkim, znanym w branży muzycznej pod pseudonimem KaCeZet, piosenkarka przypieczętowała zaręczynami, którymi po paru miesiącach w końcu oficjalnie pochwaliła się fanom podczas koncertu w warszawskiej Stodole. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to autorka hitów "Byle jak", "Tempo" i "Serce Baila" dołączyła do składy jury dziesiątej, jubileuszowej, edycji "The Voice of Poland". Nie ukrywa, że jako trenerka spośród wielu utalentowanych uczestników "upatruje sobie ludzi, z którymi chciałaby pracować".

W międzyczasie obrała także zupełnie nowy kierunek muzyczny, którego pierwszym owocem jest w pełni polskojęzyczna płyta pt. "Gaja Hornby". To właśnie za ten album artystka została nominowana do Róży Gali 2019 w kategorii Muzyka. Podczas gali rozdania nagród laureatom plebiscytu Margaret zdradziła nam, że planowana wstępnie na jesień tego roku płyta jest już w zasadzie gotowa, ale ostatecznie ujrzy światło dzienne w styczniu 2020.

Ale okazuje się, że skoro jest więcej czasu, to też pewnie piosenek kilka się jeszcze dopisze, wiec nie ma tego złego (co by na dobre nie wyszło - przyp red.) - oznajmia nam Margaret.

Margaret o Eurowizji Junior 2019 i Viki Gabor

Margaret zapytana o nadchodzącą Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach zdradziła nam, że jeszcze nie zapoznała się z konkursową piosenką reprezentantki Polski, Viki Gabor. Artystka nie planuje też oglądać transmisji z tego wydarzenia. Powód? Dość prozaiczny. Szczegóły w poniższym wideo:

SPRAWDŹ TEŻ: Eurowizja Junior 2019 - bilety, transmisja. Sprawdź wszystkie szczegóły!