Margaret to jedna z nielicznych polskich gwiazd, która rzadko wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Piosenkarka i trenerka "The Voice of Poland" w końcu postanowiła jednak otworzyć się nieco przed swoimi fanami. 2 października, w trakcie koncertu inaugurującego klubową trasę Gaja Hornby Tour, autorka hitu "Tempo" zaprosiła na scenę swojego partnera, aby zaśpiewać z nim na żywo ich wspólny utwór "Daenerys & Jon Snow". Uwagę zgromadzonej w klubie Stodoła w Warszawie publiczności zwróciło jednak głównie to, w jaki sposób Margaret zapowiedziała Kacezeta

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego - oznajmiła widowni, o czym doniósł portal Plotek.pl.

Margaret potwierdza zaręczyny z Kacezetem

Spekulacje na temat zaręczyn Margaret i Kacezeta, krążyły w mediach już od wielu miesięcy. Jest to jednak pierwszy raz, gdy piosenkarka oficjalnie odniosła się do tych doniesień. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy menedżerkę gwiazdy.

- To news sprzed pół roku. Proszę zajrzeć na profile Margaret w mediach społecznościowych - powiedziała w rozmowie z redaktorem Gala.pl.

Rzeczywiście, już 30 maja na oficjalnym profilu Margaret na Instagramie znalazło się jej wspólne zdjęcie z ukochanym, w opisie którego znalazło się serduszko oraz... ikonka pierścionka zaręczynowego.

Cieszymy się, że Margaret w końcu postanowiła wprost podzielić się tą radosną informacją ze swoimi fanami. Gratulacje!

Kim jest Kacezet?

Piotr Kozieradzki, bo tak naprawdę nazywa się Kacezet, urodził się w 1985 roku w Warszawie. Jest nie tylko wokalistą, ale także muzykiem i autorem tekstów piosenek. Muzyczną karierę zaczynał w 2002 roku jako członek zespołu Tabula Rasa, z którym był związany przez 6 lat. W 2009 roku wydał album pt. "Stara szkoła (oraz Dreadsquad)". Dwa lata później na rynku ukazała się jego pierwsza płyta wydana nakładem wielkiej wytwórni - Universal Music Polska. Krążek "KaCeZet & Fundamenty" dotarł do 71. miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dyskografię Kacezeta zamyka album "Dziennik kapitana cz.1 (KaCeZet & Fundamenty)" z 2013 roku.