Margaret na gali Kobieta Roku Glamour pojawiła się w wyjątkowo specyficznej kreacji. Kiedy piosenkarka wchodziła do budynku, gdzie odbywała się gala, można było mieć wrażenie, że gwiazda założyła kraciastą sukienkę i kurtkę puchową uszyty z tego samego materiału. Jak się potem jednak okazało, było to jak najbardziej złudne wrażenie! Po „rozłożeniu” kreacji na czerwonym dywanie okazało się, że puchówka to część kreacji, która w przypadku sukni Margaret przybrała formę trenu… Trzeba przyznać, że takiego rozwiązania krawieckiego na czerwonym dywanie nie widzieliśmy już dawno! Jeśli dodać do tego rękawiczki przywiązane do rąk na grube taśmy oraz bufkę na jednym z ramion, która przypominała napompowanego balona, to musimy przyznać – suknia Margaret to jedna z najciekawszych kreacji, jaką kiedykolwiek widzieliśmy!

ZOBACZ: MARGARET, MAGDALENA BOCZARSKA, JULIA WIENIAWA I KASIA SOKOŁOWSKA Na gali Kobieta Roku Glamour 2017. Które gwiazdy przyćmiły pozostałe? [GALERIA]

W Internecie już pojawiły się złośliwe komentarze, mówiące o tym, że aby stworzyć tę ryzykowną kreację z kraciastego obicia, Margaret musiała poświęcić własną kanapę! Nam wydaje się jednak, że projektanci marki Reserved, którzy zaprojektowali tę kreację specjalnie dla Margaret, po prostu wyczuli, jak zaskoczyć fanów piosenkarki. Przyznajemy - tym razem udało im się to jak mało której marce!

A Wam jak się podoba środowa kraciasta kreacja Margaret z trenem z puchówki marki Reserved? Równie ryzykowna i kontrowersyjna jak poprzednie?

ZOBACZ TEŻ: MARGARET w stylizacji "na wielkanocnego kurczaka". Znów kontrowersyjnie! 

ORAZ: MARGARET na koncercie Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Co szykuje dla fanów?