Margaret słynie ze swoich kolorowych i często kontrowersyjnych stylizacji. Złośliwi twierdza nawet, że dla niej Halloween trwa cały rok! Wokalistka już od kilku lat pokazuje się w kolejnych barwnych stylizacjach, usiłując wyróżnić się na tle innych gwiazd. Przyznajemy – cały czas jej się to udaje! Jej różne zestawienia, nawet te najmniej oczekiwane, cały czas wzbudzają emocje i olbrzymie zainteresowanie. Podobnie będzie zapewne z jej najnowszym lookiem!

ZOBACZ: MARGARET zaskoczyła kontrowersyjną żółtą na gali Apartu!

Przy okazji swojej czwartkowej wizyty w studio „Dzień Dobry TVN” Margaret przebrała się za… wielkanocnego kurczaka! Wokalistka postawiła tym razem na żółte odcienie od stóp do głów! Na jej stylizację złożyły się krótka spódniczka, kurtka puchówka, krótka apaszka oraz gustowania torebka na łańcuszku. A wszystko to oczywiście w żółci!

Naszą uwagę przykuły dodatkowo czarne, materiałowe botki z żółtymi obcasami w kształcie sześcianów oraz czerwony beret z uśmiechniętym emotikonem.

Dodatkowo gwiazda podkreślić nogi kabaretkami z dużymi oczkami, a swój barwny make-up okularami słonecznymi. Również w kolorze żółtym!

POLECAMY: KSIĘŻNA KATE w Paryżu z torebką polskiej marki! Której? [ZDJĘCIA]

Warto przypomnieć, że to już kolejna w tym miesiącu stylizacja Margaret utrzymana  w duchu „yellow total-look”. Pamiętacie jej żółtą, lateksową sukienkę, w której pokazała się na gali jubileuszowej marki Apart?

Czy jej czwartkowa świadczy o tym, że wokalistka już nie mogła doczekać się wiosny? Przyznacie, że sugeruje to bardzo dosłownie?!

Z resztą wcale się jej nie dziwimy. My też już czekamy na dni pełne słońca. I żółcieni wokoło!