Margaret wraca do muzyki! Piosenkarka, która w grudniu ubiegłego roku niespodziewanie ogłosiła zawieszenie kariery, jest już gotowa na wznowienie swojej działalności artystycznej. Wykonawczyni hitu "Cool Me Down" została pierwszą gwiazdą akcji Rak'n'Roll Music. Nowa piosenka Margaret powstaje w wyniku zbiórki na rzecz Fundacji na Facebooku. 28-latka zdecydowała, że kwota pomocy, jaką chce zebrać na rzecz poprawy jakości życia chorych na nowotwór to 100 tysięcy złotych.

Bardzo się cieszę, że Rak’n’Roll zaprosił mnie do swojego najnowszego projektu i tworzenia nowego gatunku muzyki! To dla mnie mega wyróżnienie. Bardzo podziwiam osoby przechodzące przez raka za ich wytrwałość i siłę, dlatego mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ruch, dzięki któremu poczują mnóstwo miłości i moc dobrej energii płynących z Rak’n’Roll Music - mówi Margaret.

Margaret gwiazdą akcji Rak'n'Roll Music

Data premiery nowej piosenki Margaret uzależniona jest od tempa zbiórki. Zgodnie z zasadami akcji, piosenka wraz z teledyskiem ujrzy światło dzienne dopiero wtedy, gdy zostanie osiągnięta planowana suma.

- W tej kampanii gramy, jak nikt przed nami. Dzięki Rak’n’Roll Music tworzymy zupełnie nową wartość w muzyce – gatunku nie definiuje tu bowiem brzmienie, ale dobre intencje i wola Artystów oraz ich Fanów, którzy jednoczą się, by pomóc chorym na raka - komentuje Łukasz Kościuczuk z Fundacji Rak’n’Roll.

Zamierzacie się dołożyć?

ZOBACZ TEŻ: Margaret zawiesza karierę zawodową! "Ten rok okazał się zbyt kosztowny dla mojego zdrowia"