Margaret po raz kolejny udowodniła, że całą sobą kocha moda, uwielbia się nią bawić i... chętnie szokuje na salonach. Piosenkarka stawia na czerwonym dywanie na bardzo nietypowe stylizacje i niekonwencjonalne rozwiązania. Po raz kolejny Margaret dała tego przykład podczas wczorajszej gali z okazji 40-lecia marki Apart. Jej żółty total-look rzucił wszystkich na kolana! Żółta sukienka, torebka i buty, aż kręci się w głowie od ilości i intensywności tej mocnej barwy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MAŁGORZATA SOCHA na gali marki Apart. To jej pierwsze oficjalne wyjście od czasu porodu!

Co było tym razem niezwykłego w stylizacji Margaret?

Przede wszystkim fakt, że była od stóp do głów ubrana na żółto, dzięki czemu ewidentnie wyróżniała się kolorem. Gwiazda postawiła tym razem na żółtą sukienkę wykonaną z błyszczącego lateksu, która wyróżniała się marszczeniem na piersiach oraz bardzo długim, rzuconym z przodu pasem. Jakby tego jednak było mało, piosenkarka dobrała do tej kreacja także… intensywnie żółte akcesoria!

Nasza szczególną uwagę zwróciły efektowne buty w postaci szpilek z piórami!

Cały look dopełniała zaś torebka w formie lunch boxu! Kto wie, może faktycznie kryła się w niej przekąska na późną kolację?

POLECAMY TEŻ: ZIELIŃSKA, MORO, BOCZARSKA I MARGARET na gali Srebrnych Jabłek 2017

Żółty total-look Margaret wyglądał naprawdę zjawiskowo. Ale i bardzo odważnie! Nie każdego w polskim show-biznesie stać na takie szaleństwo. Ale, jak widać, Margaret w roli modowej skandalistki czuje się wprost doskonale!

Jak Wam się podoba ta stylizacja wokalistki? Założylibyście coś takiego na siebie ?

 

@tomaszkammel

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official) 28 Lut, 2017 o 2:43 PST