Margaret zawiesza karierę zawodową! Wokalistka, która w tym roku wydała swój czwarty studyjny album "Gaja Hornby" oraz miała okazję sprawdzić się w roli jurora "The Voice Of Poland" zdecydowała, że należy jej się odpoczynek. Na swoim Instagramie Margaret zamieściła wiadomość do fanów, w której oznajmiła, że na jakiś czas musi zniknąć zarówno z mediów społecznościowych, jak i ze sceny muzycznej. Przyznała, że miniony rok okazał się być bardzo kosztowny dla jej zdrowia, a ona sama musi "poukładać wszystko w sobie i odpocząć". Fani zasypali wokalistkę komentarzami, w których życzą jej dużo spokoju i powrotu do pełni zdrowia.

Margaret zawiesza karierę

Margaret podziękowała fanom za wsparcie i ogłosiła przerwę w karierze. Oznajmiła, że musi zamknąć pewien okres w życiu, co wiąże się ze zmianami na wielu płaszczyznach:

"Dziękuję Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. (...) Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę."

Mimo tego, że w tym roku Margaret mogła pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi, spłynęła na nią również spora fala hejtu. Po tym, jak wokalistka została trenerem "The Voice of Poland", widzowie i internauci podzielili się na dwie grupy - zwolenników Margaret w roli jurora programu oraz tych, którzy twierdzili, że zupełnie nie nadaje się do tej roli. Nie brakowało głosów, że Margaret nie zapewnia swoim podopiecznym odpowiedniego wsparcia i nie jest dobrym mentorem.

Jak widać, show-biznes mimo swoich blasków, ma również ciemne strony i Margaret na pewno przyda się od niego odpoczynek. Życzymy wokalistce wszystkiego, co najlepsze!