Margot Robbie jako Sharon Tate! Jest już pierwsze zdjęcie z planu nowego filmu Quentina Tarantino, w którym hollywoodzka gwiazda zagra tragicznie zmarłą żonę Romana Polańskiego. Film Once Upon a Time in Hollywood wejdzie do kin za rok. Już teraz możemy jednak zobaczyć, jak wygląda Robbie jako Tate. Przypomnijmy, że żona Polańskiego była pięknością, prawdziwą ikoną stylu lat 60-tych. Sharon Tate zginęła tragicznie, będąc w 9 miesiącu ciąży. Razem z przyjaciółmi została zamordowana w swoim domu przy Cielo Drive w Los Angeles przez bandę Charlesa Mansona. Śmierć od ciosów nożem ponieśli także fryzjer gwiazd, Jay Sebring,oraz Polak Wojciech Frykowski, bliski przyjaciel Polańskiego, i jego partnerka, Abigail Folger. Cała banda Mansona została wkrótce schwytana i osadzona dożywotnio w więzieniu. Charles Manson zmarł 19 listopada 2017 roku. Nigdy nie wyszedł na wolność. Temat masakry przy Cielo Drive od lat fascynuje reżyserów, ale dopiero Tarantino odważył się sfilmować to przerażające morderstwo. Z jakim skutkiem? Przekonamy się za rok. A jak w piękną Sharon Tate wcieliła się Margot Robbie? Zobacz w naszej GALERII.

Sharon Tate - kim była

Sharon Tate urodziła się 24 stycznia 1943 roku w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce po szkole średniej rozpoczęła pracę jako fotomodelka, a potem także aktorka. Sharon miała niezwykłą urodę - olbrzymie oczy, gęste jasne włosy, zmysłowe usta. Miała doskonałą figurę. W latach 60-tych Tate wielokrotnie pojawiała się na okładkach magazynów modowych. Po raz pierwszy wystąpiła na wielkim ekranie w 1966 roku w filmie "Eye of the Devil". Następnie zagrała w filmie "Valley of Dolls", za rolę w którym otrzymała nominację do Złotego Globu. W tym samym roku Sharon Tate zagrała w "Nieustraszonych pogromcach wampirów". Ten film był przełomem nie tylko w jej karierze, ale i w życiu prywatnym. Reżyserem i głównym aktorem "Wampirów" był Roman Polański. Tate zakochała się w nim bez pamięci, a on odwzajemnił jej uczucie. Pobrali się w 1969 roku, wkrótce później oczekiwali swojego pierwszego dziecka. W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku Sharon Tate zmarła z rąk szaleńców z bandy Mansona. Była w dziewiątym miesiącu ciąży. Obok grobu Tate spoczywa jej nienarodzony syn, Paul Richard Polański. Dowiedz się WIĘCEJ o Sharon Tate>>

Nowy film Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" - o czym będzie?

Film "Once Upon a Time in Hollywood" opowiada o próbie zawojowania branży filmowej przez drugoligowego aktora i kiepskiego kaskadera. Akcja rozgrywa się latem 1969 roku, kiedy w Los Angeles pojawia się nurt Helter Skelter, mówiący o globalnej wojnie rasowej, mającej przynieść terror i ofiary. Właśnie do tej pseudoteorii odwoływał się Charles Manson. Morderstwo Sharon Tate przez rodzinę Mansona będzie punktem kulminacyjnym w filmie Tarantino. W rolach głównych wystąpią Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz Margot Robbie.

 

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

Post udostępniony przez @ margotrobbie Sie 6, 2018 o 7:22 PDT