Margot Robbie to kolejne odkrycie tego roku. Choć karierę aktorki zaczęła w 2007 roku, to popularność zyskała dopiero sześć lat później. Wszystko za sprawą filmu Wilk z Wall Street, gdzie wcieliła się w żonę Leonardo DiCaprio. Zamiast zachwycać się najsłynniejszym kawalerem Hollywood wszystkie oczy zostały zwrócone ku niepozornej Australijce.

W ubiegłym roku do kin wszedł film Focus, gdzie Margot Robbie zagrała u boku Willa Smitha. Zarówno widzowie, jak i krytycy po raz kolejny docenili jej talent, ale nie tylko. Blondynka o zielono-niebieskich oczach i pięknych kobiecych kształtach szybko stała się ucieleśnieniem ideału.

Hollywood już pada przed nią na kolana. Z dnia na dzień pojawiają się kolejne propozycje filmów, ale Margot rozsądnie podejmuje decyzje dotyczące filmów, w jakich ją zobaczymy. W tym roku ukażą się dwie produkcje z udziałem aktorki – Tarzan, gdzie Margot wciela się w ukochaną głównego bohatera, Jane Porter oraz Suicide Squad, w którym po raz kolejny Robbie zagra u boku Willa Smitha.  

Margot Robbie to dziś najgłośniejsze nazwisko sezonu. Internauci zachwycają się nie tylko jej talentem aktorskim, ale i wyjątkową urodą. Fani twierdzą, że aktorka to współczesna wersja Marilyn Monroe. Nikogo nie dziwi więc, że zwrócił na nią uwagę sam książę Harry. Para poznała się dzięki modelce, Carze Delevingne. Co więcej, Margot podobno rozmawiała z księciem przez prawie dwie godziny i ... nie wiedziała, że to on.  Gwieździe jednak nie w głowie romanse, ponieważ od trzech lat spotyka się z asystentem reżysera, Tomem Ackerleyem.

Przeczytaj także: Marilyn Monroe wszyscy mężczyźni ikony wszech czasów - od brutalnego bejsbolisty po słynnego pisarza