Maria Konarowska jest w ciąży! 39-letnia aktorka znana z roli Bereniki Gajewskiej w serialu "Pierwsza miłość" już dłużej nie była w stanie ukrywać, że spodziewa się dziecka. Uczestniczka pierwszej edycji programu "Azja Express", w której wystąpiła w parze z Agnieszką Włodarczyk, 21 czerwca 2019 opublikowała na Instagramie przepiękne zdjęcie, na którym obejmuje dłońmi swój mocno już zaokrąglony brzuch. Fotografię opatrzyła niepozostawiającym żadnych złudzeń opisem:

No to ja już się mogę podzielić. Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia - napisała. 

Maria Konarowska w ciąży

Maria Konarowska na razie nie zdradziła, który to miesiąc ciąży, ani czy zna już płeć swojego pierwszego dziecka. Przyszłej mamie gratulacje złożyli już na Intagramie m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Izabella Miko, Olga Frycz i Michał Piróg.

Przypomnijmy, że Maria Konarowska przyszła na świat 29 listopada 1980 roku w Warszawie. Pochodzi ze znanej aktorskiej rodziny. Jest wnuczką Andrzeja Szczepkowskiego oraz córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Jej siostra, Hanna Konarowska, również jest aktorką. Aktualnie występuje jako prowadzącą program popularnonaukowy "Galileo" w TV 4. Prywatnie jest wielką miłośniczką podróży.

Zobacz zdjęcie Marii Konarowskiej z widocznym ciążowym brzuchem w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Szymon Hołownia wziął sekretny ślub. Ujawnił też, że ma dziecko!