Marcin Prokop i Maria Prażuch-Prokop od niemal 17 lat tworzą szczęśliwą parę. Razem wychowują 14-letnią córkę Zosię, ale swoje życie rodzinne zostawiają dla siebie i nie afiszują się nim w mediach społecznościowych. Ostatnio, kiedy prezenter pokazał zdjęcie żony na Instagramie, wywołał tym spore poruszenie - nieczęsto bowiem jego fani mają okazję oglądać tak prywatne kadry. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru podpisał fotografię: - Dziś odkryłem, że moja żona nie ma nóg i składa się głównie z włosów. Przedstawiała ona bowiem żonę Marcina Prokopa w jednej ze skomplikowanych pozycji jogi.

Maria Prażuch-Prokop - kim jest żona Marcina Prokopa?

Żona Marcina Prokopa na co dzień zajmuje się właśnie jogą. Prowadzi zajęcia w jednej z warszawskich szkół, a w czasie pandemii udziela również lekcji online. W wielu wywiadach dziennikarz podkreślał, że ceni w niej najbardziej spontaniczność: - Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek- mówił w rozmowie z "Faktem". Para poznała się w 2003 roku na jednej z imprez, kiedy Marcin Prokop był osobą uporządkowaną, cenił sobie ład i planowanie. Maria Prażuch, która dopiero co wróciła wtedy ze studiów w USA, całkowicie zmieniła jego podejście do życia.

Kobieta szybko skradła jego serce i niedługo potem, na świecie pojawiła się ich córka, Zosia. - Byliśmy ze sobą dopiero od roku. Chociaż przyznam się, że ja od początku naszego związku chciałam mieć z Marcinem dziecko. Wiedziałam, że albo ten facet, albo żaden - wyznała Maria Prażuch-Prokop w rozmowie z "Polki.pl". Na ślub para zdecydowała się jednak dopiero w 2011 roku, podczas wakacji w Portugalii, w gronie najbliższych.

Maria Prażuch-Prokop: Instagram

Żonę Marcina Prokopa znajdziecie na Instagramie pod nazwą: @maria_prokop_yoga.

Maria Prażuch-Prokop: wiek

Joginka urodziła się 16 kwietnia 1979 r., w tym roku skończyła więc 41 lat.

Maria Prażuch-Prokop: wzrost

Żona Marcina Prokopa jest od niego niższa o 45 cm - jej wzrost to 160 cm.

Maria Prażuch-Prokop: yoga

Na co dzień Maria Prokop udziela lekcji jogi w Yoga House Warsaw.