Maria Sadowska znana jest z tego, że już trzykrotnie jej podopieczni wygrywali program The Voice of Poland, emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Uczestnicy show podkreślają, że wokalistka podchodzi bardzo profesjonalnie do roli, jaką powierzają jej producenci. Spędza z młodymi wokalistkami długie godziny na próbach nie tylko w sali, lecz także w swoim prywatnym mieszkaniu. Wszystko po to, aby dopieścić nawet najmniejszy szczegół występu, który później emitowany jest na antenie. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Iwaneczko o zwycięstwie w The Voice of Poland: To zasługa mojej trenerki

Gwiazda rok temu została po raz drugi mamą, dlatego nie mogła wówczas zasiadać w wiosennej edycji programu, którą wygrała podopieczna Justyny Steczkowskiej, Aleksandra Nizio.

Z kolei w najbliższej edycji Maria Sadowska będzie zasiadała w fotelu jurora po raz czwarty, obok Andrzeja Piasecznego, Tomsona i Barona i Natalii Kukulskiej (która zadebiutuje w tej roli w The Voice of Poland).

PRZECZYTAJ TAKŻE: The Voice of Poland: oto jurorzy siódmej edycji programu. Mnóstwo zmian w formacie show

Przy okazji kręcenia pierwszych odcinków siódmej edycji show, wokalistka pochwaliła się nową fryzurą: Sadowska znacznie skróciła włosy, które teraz sięgają jej do ramion. Jak oceniacie tę metamorfozę?