Maria Sadowska i Adrian Łabanowski zupełnie niespodziewanie dla wszystkich wzięli dzisiaj ślub! Para nie informowała o swoich matrymonialnych planach mediów. Stąd też duże zaskoczenie, które odczuliśmy, kiedy tylko pojawiła się informacja o ich zaślubinach. A skąd wiemy, że Sadowska i Łabanowski są już po ślubie? Zdradził się jeden z ich gości... Ślub Sadowskiej i Łabanowskiego to już kolejna uroczystość zaślubin, jaka odbyła się tego lata. Przypomnijmy, że niedawno pobrali się także Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik, Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, a także Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza! Jak wyglądał ślub Marii i Adriana, gdzie się odbył i jakich gości zaprosili państwo młodzi na wesele? Sprawdźcie!

ZOBACZ TEŻ: EMILIA KOMARNICKA I REDBAD KLYNSTRA - gwiazdy serialu 'Na dobre i na złe' wzięły ślub w tajemnicy!

Okazuje się, że w gronie gości pary pojawiła się dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która na swoim Instagramie poinformowała fanów, że wybiera się na ślub Sadowskiej i Łabanowskiego. Co pod zdjęciem ze swoją stylizacją napisała żona Macieja Kurzajewskiego?

„Pędzę na ślub Marysi Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego!”

Ta ekscytacja gwiazdy była zupełnie uzasadniona. W końcu o ślubie pary wiedziało naprawdę bardzo niewiele osób!

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski - razem od lat

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski są parą już od kilku dobrych lat. Para ma dwójkę dzieci: córkę Lilę oraz synka Iwa. Wszytko wskazuje na to, że dzieci wychowywane są w bardzo artystycznym duchu. W końcu świeżo upieczony mąż Marysi Sadowskiej to także artysta!

Maria Sadowska - kim jest jej mąż?

Adrian Łabanowski to lider zespołu No Logo, a z wykształcenia fizjoterapeuta. Maria Sadowska pojawiała się z nim czasem na oficjalnych premierach filmowych, w tym na Festiwalu Filmowym w Gdyni, choć jej partner nie jest specjalnym fanem goszczenia na ściankach. To pewnie m.in. dlatego parze zależało na tym, aby dzień ich zaślubin do końca utrzymać w tajemnicy. I musimy przyznać – udało im się! Tymczasem przypomnijmy, że Sadowska jest i piosenkarką, i reżyserką, w obu branżach realizuje się z sukcesami. Maria Sadowska wyreżyserowała m.in. film "Sztuka Kochania" o Michalinie Wisłockiej, o którym było głośno w zeszłym roku. Film wyprodukował mąż Agnieszki Szulim, Piotr Woźniak-Starak. Wisłocką zagrała Magdalena Boczarska.

Suknia ślubna Marii Sadowskiej

Marysia Sadowska lubi oryginalne kreacje. Na scenie pozwala sobie na trochę szaleństwa, a na co dzień miesza rock'n'roll z elementami etno. Suknia ślubna Sadowskiej była odważna. Seksowną kreację zaprojektowała dla piosenkarki Lidia Kalita. Suknia ślubna Marii Sadowskiej była krótsza z przodu, a dłuższa z tyłu, miała też spory dekolt, ale piersi osłaniała cielista, wyszywana aplikacjami siateczka. Kreacja miała długi tiulowy tren, który Sadowska później trzymała w ręku. Marysia rozpuściła swoje blond włosy i ozdobiła je srebrną biżuteryjną opaską. Zwieńczeniem stylizacji ślubnej Sadowskiej były białe sandałki. Za to stylizacja pana młodego była bardzo niestandardowa! Zapomnijcie o czarnym smokingu i białej koszuli. Łabanowski poślubił Sadowską ubrany w granatowy garnitur i kolorową kwiatową koszulę. Para wzięła ślub kościelny w Warszawie. Po ceremonii zaślubin na parę młodą i gości posypało się srebrne konfetti w kształcie gwiazdek.

Goście na ślubie Sadowskiej i Łabanowskiego: kto się pojawił?

Na ślub Sadowskiej i Łabanowskiego przyszli m.in. Paulina Smaszcz-Kurzajewska z mężem, Maciejem Kurzajewskim, członkowie zespołu No Logo orazprojektantka Lidia Kalita. Marysi i Adrianowiżyczmy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i już czekamy na ich wspólne pojawienie się na czerwonym dywanie w nowych rolach: męża i żony!

Zobaczcie tymczasem, jak Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski prezentowali się na ślubie Marysi i Adriana: