Maria Sadowska po raz pierwszy odniosła się do szeroko komentowanych w mediach doniesień na temat swojego ojca. Przypomnijmy, że w sierpniu dziennikarz Mariusz Zielke publicznie oświadczył, że jest w posiadaniu dowodów na to, że Krzysztof Sadowski jest pedofilem, który przez lata wykorzystywał seksualnie dzieci. Znany muzyk jazzowy, a prywatnie ojciec byłej trenerki "The Voice of Poland" nie przyznał się do stawianych mu zarzutów i zdementował wszystkie informacje podawane przez dziennikarza. Sadowska musiała jednak zmierzyć się nie tylko z szokującymi doniesieniami na temat swojego ojca, ale także z falą internetowego hejtu, który spadł na nią po opublikowaniu pierwszych artykułów w sprawie pedofilnej afery.

W sobotę 14 września na oficjalnym profilu artystki na Facebooku pojawił się wpis, w którym Sadowska wyznaje, że w ostatnich miesiącach przezywała najtrudniejsze chwile w życiu. Podziękowała również za ogrom wsparcia, który otrzymała w tych ciężkich momentach.

Maria Sadowska wspomina trudne chwile, dziękuje za wsparcie

- Kochani! To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach... Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią „przyjaciół poznaje się w biedzie”, ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi. Dzięki Wam mogę stać z podniesioną głową - czytamy na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

Maria Sadowska wyznała też, że ukojenie skołatanych nerwów odnalazła w sztuce. Artystka doszła do wniosku, że jest już gotowa, by wrócić na scenę. Pierwsze koncerty Sadowskiej po dłuższej przerwie odbędą się już w ten weekend - w sobotę na festiwalu FAMA w Białymstoku oraz w niedzielę w Warszawie.

- Życie toczy się dalej, a ja muszę się podnieść nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla moich ukochanych dzieci i męża. Nie pierwszy raz muzyka, film, tworzenie, bycie kreatywnym ratuje mi życie. Tak więc wracam do tego, co potrafię robić najlepiej. Dziś pierwszy raz, z duszą na ramieniu i z drżeniem serca wychodzę znów na scenę... - dodała.

SPRAWDŹ TEŻ: Krzysztof Sadowski przerywa milczenie. Muzyk wydał oświadczenie po zarzutach o pedofilię