Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w tę sobotę. Fani już nie mogą doczekać się kolejnych metamorfoz. Szczególnie oczekuje się przemianyMarii Tyszkiewicz, która w tym odcinku wcieli się w …Dodę!

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała Olga Szomańska, znana jako wokalistka związana z chórem, zespołem wokalnym Piotra Rubika. Maria Tyszkiewicz wcieliła się wówczas w Michała Szpaka, a jej metamorfoza zrobiła sporę wrażenie. Odcinka jednak nie udało się jej wygrać.

Zobacz: Michał Szpak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Nie, to tylko metamorfoza Marii Tyszkiewicz. Udana? [WIDEO]

W drugim odcinku miała więcej szczęścia. Maria Tyszkiewicz wykonała utwór zespołu Guns N’Roses Paradise City. Swoim występem zachwyciła jury i wygrała odcinek! Już w tę sobotę będziemy mogli podziwiać kolejne metamorfozy uczestników. Do sieci już wyciekł fragment występu Marii Tyszkiewicz.

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobacz metamorfozy z drugiego odcinka show [ZDJĘCIA]

Aktorka wcieli się w …Dodę! Maria przeistoczy się w wokalistkę zespołu Virgin i wykona jej utwór Dżaga.Wzorem dla artystki będzie jednak nie teledysk do tego utworu, a jego wykonanie z Sopot Hit Festiwalu, który odbył się w 2009 roku. 

Na krótkim video już możemy podziwiać jej metamorfozę.Młoda artystka po raz pierwszy w swojej karierze będzie musiała odsłonić tak wiele ciała.  Najbardziej zaskakuje jednak perfekcyjnie podobny głos aktorki, która na nagraniu brzmi jak Doda! 

Trzeci odcinek show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu już w sobotę 17 września o godz. 22:00.