Beyonce fanką Mariah Carey? Gwiazda wraz z córeczką Blue Ivy pojawiła się na koncercie Carey w Nowym Jorku. Autorka Lemonade odwiedziła wokalistkę na backstage’u, tuż przed jej występem. Wiedzieliście, że panie się przyjaźnią?

Przyjaźń w świecie show-biznesu nie jest łatwa. Z pewnością przekonała się o tym Kim Kardashian, która usilnie próbowała zaprzyjaźnić się z Beyonce Knowles. Mimo nalegań męża Kim, Kanye Westa (który przyjaźni się z mężem Beyonce, Jayem-Z) do przyjaźni między paniami nie doszło. Beyonce podobno wręcz nie znosi towarzystwa Kim...

Przyjaźnie gwiazd

W świecie show-biznesu nie jest łatwo o przyjaźń, ale niektórym się to mimo wszystko udaje. Przyjaźń Julii Roberts i George’a Clooney’a od lat dostarcza mediom plotek. On jeszcze do niedawna zatwardziały kawaler, ona wciąż zachwyca urodą i łamie męskie serca. Ich przyjaźń zaczęła się podczas kręcenia filmu „Ocean’s Eleven” w 2001 roku. Para jednak nie przejmuje się plotkami, a ich przyjaźń trwa już ponad 15 lat!

W polskim show-biznesie od lat Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska funkcjonują jako przyjaciółki. Aktorki znają się od prawie 20 lat. Poznały się jeszcze w szkole teatralnej i od tamtej pory są sobie bliskie. Przyjaźń w show-biznesie możliwa jest nie tylko między aktorami.

Mariah Carey i Beyonce Knowles

Patrząc na najnowsze fotografie Mariah Carey i Beyonce Knowles nie mamy wątpliwości. Dwie największe diwy przyjaźnią się ze sobą! Panie wzajemnie się wspierają, chodzą na swoje koncerty i... oczywiście dzielą się wspólnymi fotografiami! Właśnie mamy okazję podziwiać wspólne zdjęcie pań. Beyonce wraz z córeczką Blue Ivy wybrała się na koncert swojej koleżanki po fachu. 

Panie pozują także do zdjęcia wspólnie z dziećmi - bliźniakami Mariah Carey (Monroe i Moroccan) oraz córką Beyonce (Blue Ivy).