Mariah Carey rozpoczęła swoją karierę w latach 90 XX wieku. Niemal każdy potrafi zanucić jej przeboje, z kultowym już "Without you" na czele. Co roku w okolicach Bożego Narodzenia w rozgłośniach z niebywałą wręcz częstotliwością rozbrzmiewa z kolei jedna z najsłynniejszych piosenek kojarząca się z tymi świętami, autorstwa wokalistki - "All I Want For Christmas Is You".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mariah Carey zachwyciła polskich fanów w Krakowie

Diwa słynie także ze swoich gwiazdorskich wymagań przedkoncertowych. Dziś krążą już legendy o tym, że od organizatorów żąda m.in. podświetlanego i podgrzewanego sedesu, przestronnej garderoby podzielonej na dwa pomieszczenia (nie mniejsze niż 16 metrów) oraz ogrzanej do... 24 stopni celsjusza! Kontrowersyjne są również jej kontakty z rodziną - siostra wokalistki apelowała do niej niedawno o pomoc. Gwiazda pozostała jednak obojętna na tę prośbę:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramatyczny apel siostry diwy: Umieram. Pomóż mi!

Mariah Carey wydaje się również gwiazdą, której trudno pogodzić się z upływającym czasem. 46-letnia wokalistka z wiekiem coraz chętniej eksponuje swoje ciało - z różnym efektem. Nie od dziś wiadomo,że diwa ma dużą skłonność do tycia, więc opięte i kuse stylizacje zamiast ukrywać, wielokrotnie podkreślały mankamenty jej ciała.

Ostatnio piosenkarka była gospodynią imprezy w jednym z klubów nocnych Las Vegas. Mimo że nie wystąpiła na scenie, całą noc bawiła się obok podium DJ-ów przy stoliku VIP. W trakcie trwania imprezy rozbrzmiewały największe przeboje gwiazdy, zaś ukoronowaniem wydarzenia był wielki, 4-piętrowy tort na jej cześć, który został wprowadzony na salę.

Jednak to, co przykuło uwagę zgromadzonych i mediów, to stylizacja Mariah Carey, którą najlepiej opisuje słowo "kontrowersyjna": czarny, koronkowy gorset, pończochy podtrzymywane przez pasy i szpilki na wysokim obcasie oraz skórzana kurtka wywołały w obserwatorach mieszane uczucia. 

Jak oceniacie tę stylizację diwy?