Okres Bożego Narodzenia to dla Mariah Carey okres największej i najcięższej pracy. Odkąd 22 lata temu na rynku pojawił się jej singiel All I want for Christmas is you, co roku gwiazda daje kilkanaście koncertów przed Bożym Narodzeniem, podczas których wykonuje swój najsłynniejszy przebój. Te występy i tantiemy z odtworzeń utworu pozwalają jej na całkiem wystawne życie. W końcu średni roczny zarobek ze sprzedaży płyt z tą piosenką opiewa na ok 2,5 miliona złotych. A za koncert diwa potrafi sobie zażyczy nawet milion dolarów!

ZOBACZ: MARIAH CAREY znowu wolna. Miliarder zerwał zaręczyny

Gwiazda zaczęła już coroczne tournée po Stanach Zjednoczonych, podczas którego swój największy hit wykona co najmniej kilkadziesiąt razy! Swoje przedświąteczne występy zaczęła od koncertu w Disneylandzie, który odbył się w środę. Występ Carey był kolejną okazją do pochwalenia się brylantem, który jakiś czas temu dostała od swojego narzeczonego - James Packer. Co prawda para się rozstała kilak tygodni temu, ale piosenkarka nie zdecydowała się oddać cennego pierścionka zaręczonego swojemu chłopakowi, mimo, iż ten się tego uparcie domaga.

ZOBACZ: MARIAH CAREY już świętuje Halloween

Na pocieszenie, Carey zainaugurowała już świąteczny sezon w typowej dla siebie, niezwykle seksownej kreacji. Suknia składała się z setek brylancikowych sznureczków rozmieszczonych po jej całej długości. Kreacja, tak jak Mariah lubi najbardziej, podkreśla jej krągłości: obfite piersi i wydatny tyłek.

CZYTAJ TEŻ: MARIAH CAREY pokazała urocze zdjęcia z dziećmi. Podobne do mamy? [ZDJĘCIA]

Przyznacie, ze gwiazda wyglądała wyjątkowo apetycznie? Zgadujemy, że przed świętami jeszcze nieraz zobaczymy ją w podobnych stylizacjach. W końcu jak się nosi pierścionek zaręczynowy za 6 mln dolarów, to suknie, które się do niego dobiera, nie mogą wyglądać na tanie!