O jej wymaganiach koncertowych słyszał już każdy. Zaledwie kilka dni temu media rozpisywały się
o obowiązkowych elementach, bez których nie zobaczymy Mariah Carey w naszym kraju, czyli podświetlanym i ogrzewanym sedesie (!) oraz garderobie podzielonej na dwa oddzielne pomieszczenia.
O pięciooktawowym głosie artystki również wie chyba każdy, ale gdyby ktokolwiek miał jakieś wątpliwości, dlaczego piosenkarka nazywana jest diwą, po wczorajszym koncercie z pewnością zostały one rozwiane.

Mariah Carey wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoich fanów. W poniedziałkowy wieczór w Tauron Arenie w Krakowie pokazała, jak koncertuje prawdziwa diwa. Dała spektakularne show.

- Polacy, bardzo się cieszę, że Was widzę, długo czekałam na to spotkanie! - przywitała się serdecznie i rozpoczęła koncert.

W ciągu 1,5 godziny gwiazda zaprezentowała fanom wszystkie najsłynniejsze przeboje - od ponadczasowego„Hero”, po swój największy hit - "Without You". Oprócz niezwykłych wykonań i ciągłych zmian imponujących kreacji, uwagę fanów przyciągali także mężczyźni towarzyszący gwieździe na scenie. Przystojni tancerze prezentowali wyrzeźbione, umięśnione sylwetki, a także wspomogli wokalnie gwiazdę w jednym z utworów.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Mariah Carey prezentowała się na scenie!