Marieta Żukowska jest gwiazdą okładki najnowszego wydania magazynu "Gala". Aktorka, która do naszej sesji pozuje w bajkowych plenerach rajskiego Zanzibaru, w rozmowie z Katarzyną Dąbrowską zdradza kulisy swojej wymarzonej wyprawy do jednego z najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej. 

Dużo w życiu podróżowałam, zwiedziłam Azję, ale nigdy nie miałam okazji zobaczyć Afryki. Kiedy nadarzyła się okazja, że mogłam zabrać swoją córkę na wyczekane przez rok wakacje – bo mimo pandemii bardzo dużo pracowałam – pomyślałam, że spełnię swoje marzenie sprzed lat. Oczywiście, miałam wątpliwości, ale w życiu kieruję się mottem, że wolę zaryzykować, niż żałować, że czegoś nie zrobiłam. (...) W Afryce czas się zatrzymał albo płynie o wiele wolniej. Znalazłam też przyrodę, która zachwyca i leczy. I radość życia.

Marieta Żukowska w "Gali" o córce

Marieta Żukowska prywatnie jest szczęśliwą mamą niespełna 10-letniej Poli. Na łamach naszego magazynu wyznała, że jest bardzo dumna ze swojej córki, która dzielnie mierzy się z trudną dla wszystkich rzeczywistością. 

Jestem i będę zawsze dumna z Poli. Bardzo mnie inspiruje. W sekundę potrafi roześmiać się na cały głos powiedzieć superżarcik, złapać za rękę i powiedzieć: "Uwaga, uwaga, wkraczamy w strefę różowych chmur".

Całą rozmowę z Marietą Żukowską znajdziecie w najnowszej "Gali", która od dziś jest już dostępna w kioskach i salonikach prasowych.

W numerze również:

  • Rozmawiamy z Przemysławek Klimą, szefem kuchni krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881, o tym dlaczego nie wystarcza mu zdobycie gwiazdy Michelina.
  • Przyglądamy się spektakularnej drodze na szczyt najważniejszej obecnie kobiecie w światowej polityce - Kamali Harris.
  • Poznajemy rodzinną historię Kasi i Jacka Sienkiewiczów z najbardziej popularnego obecnie muzycznego duetu Kwiat Jabłoni.
  • Odkrywamy modowe trendy na nadchodzącą wiosnę i lato, w specjalnym dodatku "Tajemnice urody" przedstawiamy najnowsze zabiegi, które pomogą zadbać o twarz i ciało, a w kolejnej odsłonie działu "eko" opisujemy sklepy w całej Polsce, w których można zrobić zakupy tak, by nie marnować żywności i nie szkodzić środowisku.

Magazyn dostępny jest w regularnej cenie 5,99 zł, w wersji z broszurką - kosmetyki naturalne w cenie 6,99 zł oraz w wersji z kosmetykiem - kremem pod oczy Perfecta (w cenie 5,98 zł). 

ZOBACZ TAKŻE: Magda Mołek w "Gali" szczerze o wychowywaniu swoich synów: "Nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię"