Marika to piosenkarka, która dała się także poznać jako uzdolniona prezenterka. Gwiazda prowadziła program "The Voice of Poland" w latach 2013-2014. Serca publiczności podbiła swoją bezpretensjonalnością, świetnym nawiązywaniem kontaktu z uczestnikami oraz naturalnością, z jaką prowadziła konferansjerkę.

Ten rok jest dla Mariki przełomowy. Piosenkarka nie tylko wydała swoją pierwszą książkę "Antydepresanty", lecz także... wzięła ślub w Wielkanoc! O tym wydarzeniu - chyba trochę wbrew woli samej zainteresowanej - poinformowała jej koleżanka Maffashion, czyli Julia Kuczyńska. Zamieściła bowiem na portalu społecznościowym zdjęcie z uroczystości.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MARIKA wzięła ślub w Wielkanoc

Niedawno informowaliśmy również, że gwiazda zdecydowała się na zmianę fryzury. W Internecie pojawiły się jednak komentarze, że nie była to dobra decyzja i nowy look nieco ją postarza.

Sama Marika przyznała także, że nie do końca przemyślała tę zmianę. W związku z tym w trakcie jednego z ostatnich wyjść zaprezentowała... nieco zmienioną fryzurę, jednak i ta metamorfoza wzbudziła w internautach mieszane uczucia. Dlaczego? Otóż zaczesane do tyłu włosy do złudzenia przypominają look... Małgorzaty Kożuchowskiej. Zgadzacie się z tym porównaniem?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Pokaz Michała Szulca najciekawsze stylizacje gwiazd. Kto wyglądał najlepiej?