Marika jest w ciąży! To jednak nie od niej, ani nawet od wścibskich paparazzi dowiedzieliśmy się o tym, że spodziewa się dziecka. Co ciekawe, sekret swojej znajomej wyjawiła całej Polsce Natalia Kukulska. Jak w ogóle do tego doszło? W ramach promocji swojej nowej piosenki pt. "Ostatnia prosta" wokalistka odwiedziła w sobotę rano studio "Dzień Dobry TVN". Na koniec swojej wizyty Kukulska postanowiła pozdrowić koleżankę z branży, z którą wspólnie napisała ten utwór. Przy okazji powiedziała chyba jednak o parę słów za dużo.

Pozdrawiamy stąd Marikę, która też jest w ciąży i spodziewa się niebawem dziecka - powiedziała bez zastanowienia Kukulska.

Marika spodziewa się dziecka

Natalia Kukulska nawiązała w ten sposób oczywiście do ciąży prowadzącej DDTVN Magdy Mołek. Zapomniała chyba jednak, że w przeciwieństwie do dziennikarki, jej koleżanka po fachu nie mówiła jeszcze nic publicznie o swojej ciąży! Myślicie, że piosenkarka będzie miała żal do Kukulskiej, że rozpowiedziała wszystkim o jej ciąży, jeszcze zanim ona miała szansę się tym pochwalić?

Zdjęcia Marty Kosakowskiej, bo tak właściwie nazywa się Marika, możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>

SPRAWDŹ TEŻ: SYN NATALII KUKULSKIEJ kończy 18 lat! Jak dziś wygląda Jaś Dąbrówka? ZDJĘCIA