Gwiazdy, które widzimy w telewizji i na portalach internetowych, są zazwyczaj idealnie ubrane, umalowane, i wyglądają, jakby właśnie wróciły z tygodniowego pobytu w spa. Żadnych cieni pod oczami, zaczerwienień, niedoskonałości, czy widocznych problemów, z którymi na co dzień zmagają się miliony Polek. Ostatnio jednak na Instagramie zapanowała nowa moda - coraz więcej celebrytek decyduje się pokazać fanom swoje zdjęcie bez makijażu. Okazuje się, że po usunięciu mocnego, kryjącego makijażu, gwiazdy wcale nie mają perfekcyjnej cery... Ale już się tego nie wstydzą!

W zeszłym rokuAlicia Keys ogłosiła, że całkowicie rezygnuje z makijażu twarzy i od tej pory na wszystkich imprezach, galach, czy rozdaniach nagród możemy oglądać ją tylko i wyłącznie w wersji naturalnej. Mało która gwiazda jest tak odważna! No, chyba że Adele, która wystąpiła bez makijażu w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Polskie gwiazdy nie poszły tak daleko, ale coraz częściej publikują w swoich mediach społecznościowych zdjęcia "no makeup". Na ten krok zdecydowały się już m. in. Marina Łuczenko, Jessica Mercedes, Anna Lewandowska, czyEwa Chodakowska. Kto jeszcze?

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia polskich gwiazd bez makijażu! Co sądzicie o tej nowej modzie? Skusicie się?

POLECAMY TEŻ: Wywiad z Mariną Łuczenko-Szczęsną w Gala Studio