Marina Łuczenko urodziny obchodzi 3 lipca. Które w tym roku? Marina kończy dokładnie 28 lat. Łuczenko urodziła się w 1989 roku w Winnicy na Ukrainie. Od dziecka śpiewała, występowała, tańczyła. Rodzice od najmłodszych lat Mariny spodziewali się, że dziewczynka wyrośnie na artystkę. I tak też się stało! Marina Łuczenko jest piosenkarką, ma za sobą także epizod aktorki, jest również influencerką, gdyż na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy fanów! W maju 2016 roku Łuczenko poślubiła bramkarza polskiej reprezentacji, Wojciecha Szczęsnego, jednego z naszych najlepszych piłkarzy. Choć u boku Szczęsnego, który zarabia miliony euro, Marina mogłaby w zasadzie tylko leżeć i pachnieć, to ona nie rezygnuje ze swojej największej pasji - śpiewania. Po hitach takich jak "Glam Pop", "Electric Bass" i "On my Way", Łuczenko nagrała duet z brytyjską gwiazdą popu, Jamesem Arthurem. Ich piosenka "Let Me Love The Lonely" ma w serwisie YouTube ponad 3,5 milionów odtworzeń. James Arthur wystąpił też na żywo podczas wesela Łuczenko i Szczęsnego. Od miesięcy mówi się, że Marina Łuczenko wkrótce wyda nową płytę. Artystka nie spieszy się z tym jednak, bo chce, by krążek był dopracowany do perfekcji. Jak wyznała nam w wywiadzie dla Gala Studio, Marinę boli, że polskie media mówią o niej głównie "polska WAG".

Nienawidziłam słowa WAG! Ale wychodząc za mąż za Wojtka, wiedziałam, że tak będzie - mówiła nam Łuczenko [ZOBACZ WYWIAD]

Skąd Marina Łuczenko ma aż tylu fanów na Facebooku i na Instagramie? Otóż jest nie tylko bardzo utalentowana, ale tez śliczna. Ciemne migdałowe oczy, zmysłowe usta, lśniące długie włosy. Każde zdjęcie, jakie Marina doda na Instagramie, zbiera od razu kilkadziesiąt tysięcy polubień. Fanki interesują sie makijażem Mariny, jej stylem, chcą wiedzieć, jakie kupuje kosmetyki i gdzie się ubiera. Łuczenko publikuje też urocze zdjęcia z Wojciechem Szczęsnym, na przykład z wakacji, czy z ich podróży do Azji i Stanów Zjednoczonych.

POLECAMY: Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego - najpiękniejsze zdjęcia

Ponieważ para przyjaźni się z Lewandowskimi i Borucami, to na Instagramie Mariny Łuczenko możemy oglądać takie zdjęcia polskich piłkarzy i ich żon, jakich nie ma nigdzie indziej. Właśnie w mediach społecznościowych Marina dzieli się też wiadomościami ze swojego zawodowego życia - pisze, nad czym pracuje, publikuje zdjęcia ze studia nagraniowego oraz zapowiada premiery teledysków. Mimo że na Instagramie i Facebooku Mariny jest sporo prywaty, to widać od razu, że to muzyka jest dla niej najważniejsza.

Dziś kończę 28 lat. Jestem wdzięczna za wszystko, co mam. Za zdrowie, kochającego męża, cudowną rodzinę, przyjaciół, na których mogę liczyć, za muzykę , podróże... Za każdą daną mi piękną chwilę i oczywiście za Was, którzy mnie wspierają i we mnie wierzą. Jest nas coraz więcej i nie damy za wygrana! - napisała Marina Łuczenko.

My życzymy Marinie spełnienia artystycznego. Wydania nowej, wspaniałej płyty, która odniesie globalny sukces. A także tego, żeby jej rodzina... wkrótce się powiększyła ;-) A czego życzy jej mąż?

Wojciech Szczęsny złożył Marinie Łuczenko życzenia na Instagramie. Napisał tak:

Dzisiaj urodziny mojej ulubionej osoby na świecie! Jedynej, która mnie zawsze rozumie, jedynej która sprawia, że każdy dzień jest lepszy od poprzedniego. Moja największa inspiracja, motywacja, mój najwierniejszy kibic. Razem do końca świata!

Urocze, prawda?

PONIŻEJ znajdziecie nasz ekskluzywny wywiad z Mariną Łuczenko, a w GALERII sesję Łuczenko z magazynu "GALA"