Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z ciążowej sesji. Wokalistka swój stan błogosławiony starała się jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. Zrezygnowała z obecności na branżowych imprezach oraz na Instagramie. Coraz częściej zamiast nowych zdjęć, na profilu Mariny zaczęły pojawiać się te sprzed kilku tygodni, a nawet miesięcy. Fani gwiazdy nie mieli wątpliwości, że Łuczenko spodziewa się dziecka. Na oficjalny komunikat ze strony pary musieliśmy jednak sporo poczekać. Dopiero w połowie maja Marina i Wojtek Szczęsny potwierdzili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Jak się okazuje, para zdecydowała się na wykonanie pamiątkowej sesji zdjęciowej, kiedy Łuczenko-Szczęsna była w 9. miesiącu ciąży. Wokalistka pochwaliła właśnie pochwaliła się jej efektami. Zobaczcie PONIŻEJ.

Marina Łuczenko w ciążowej sesji

"Tu mieszkał Liam. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. To niesamowite do czego jest zdolne kobiece ciało. Stworzyliśmy życie" - podpisała zdjęcie Marina Łuczenko-Szczęsna.

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie, na którym ona i Wojciech Szczęsny pozują w leśnej scenerii na tle rzeki. Marina w cielistej sukni wygląda jak piękna nimfa, a bramkarz jest zapatrzony w swoją żonę jak w obrazek. Musimy przyznać, że fotografia jest naprawdę rozczulająca, a piosenkarka w zaawansowanej ciąży wyglądała przepięknie.

POLECAMY: Co oznacza imię syna Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego?

Zobaczcie sami: