U gwiazd sezon wakacyjny już w pełni! Na Instagramie aż roi się od zdjęć celebrytów, którzy chętnie dodają relacje z ciepłych krajów, rajskich wysp, czy ekskluzywnych kurortów. Bardzo aktywne w mediach społecznościowych są Marina Łuczenko i Sara Boruc, czyli żony Wojciecha Szczęsnego i Artura Boruca, które teraz przebywają na wakacjach w Los Angeles. Panie dzielą się ze swoimi fanami wieloma zdjęciami z pobytu w Stanach Zjednoczonych i sądząc po fotografiach, świetnie się ze sobą bawią. Przypomnijmy, że Sara i Artur Borucowie jeszcze tydzień temu wypoczywali na Ibizie m.in. w towarzystwie Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko, ale jak widać, postanowili przedłużyć swoje wakacje w LA. 

Marina i Sara dodają na Instagram mnóstwo zdjęć i relacji ze swojego wspólnego urlopu w USA. Fani zauważyli, że panie są do siebie bardzo podobne, a nawet wyglądają jak... bliźniaczki! Podobne stylizacje, uczesanie, makijaż, drogie torebki - polskie WAGs wiedzą jak skupić na sobie uwagę. Pod ich zdjęciami można znaleźć takie komentarze:

"Strasznie podobne. Wyglądacie jak siostry"

"Ale fajne szczęśliwe małżeństwa - piękni, młodzi i sexy." 

"Bliźniaczki, albo jak kto woli klony ;) Razem: jeansowy dół, czarna góra z odkrytymi ramionami, niemal identyczne torebki i rozpuszczone włosy w tym samym kolorze. Czy to specjalnie?

Sara Boruc zapewniła jednak, że ubiór pań na jednym ze zdjęć z popularnej w Los Angeles restauracji - The Nice Guy (gdzie stołują się największe gwiazdy i celebryci), jest kwestią zupełnie przypadkową i wynika z faktu, że mają z Mariną po prostu podobny gust.  

Podoba Wam się ich styl?

Zobaczcie w naszej GALERII jak wyglądały wspólne wakacje Boruców i Szczęsnych --->