Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w ostatnim czasie sporo czasu poświęcali swojemu życiu zawodowemu. Bramkarz występował w meczach reprezentacji Polski w piłkę nożną, a jego żona na Instagramie relacjonowała wizyty w studio nagraniowym, gdzie zajęła się tworzeniem nowej muzyki. W przerwach od pracy para stara się doglądać budowy nowego domu na Podhalu, którego budowę rozpoczęli w ubiegłym roku. Postępy w pracach remontowych pokazała ostatnio na swoim profilu Marina. To właśnie z jej nagrań dowiedzieliśmy się, że w lokum para będzie miała nie tylko kilka poziomów, ale również... windę.

Nowy dom Mariny i Wojciecha Szczęsnych 

- Już dostaję wiadomości, że się nachodzę po tych schodach, ale tu będzie winda, guys - wytłumaczyła obserwatorom wokalistka, a niedługo później dodała wyraźnie rozbawiona: - Słuchajcie, mam nadzieję, że ta winda nikogo nie zabolała. Coś czuję, że zaraz będzie dym.

Za projekt domu Szczęsnych odpowiedzialne jest biuro projektowe z Zakopanego. Jak donosiły jakiś czas temu media, za 60 arową działkę para miała zapłacić 2 mln złotych.

- Będzie to indywidualny projekt dopasowany do ich potrzeb, na pięknej widokowo działce. Dom ma powstać u podnóża Tatr, dlatego będziemy chcieli, aby odwoływał się do tradycji. Ale na pewno będzie miał wiele nowatorskich rozwiązań. Dołożymy starań, aby był to dom wyjątkowy pod każdym względem. Dom marzeń państwa Szczęsnych - mówił niedawno mediom Jan Karpiel-Bułecka, jeden z właścicieli firmy Karpiel Steindel Architektura.

Zdjęcia z nowego domu Mariny i Wojciecha Szczęsnych obejrzycie w galerii.