Trzeba przyznać, że Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie marnują czasu! Dopiero co bramkarz razem z drużyną reprezentacji Polski wrócił do kraju po przegranym meczu z Portugalią, a już zabrał swoją świeżo upieczoną żonę na koniec świata. No, prawie, bo "tylko" do Azji. Japonia to pierwszy przystanek Mariny i Wojtka podczas podróży dookoła świata. Właśnie na taką podróż para zdecydowała się w ramach swojego Miesiąca Miodowego. Wyprawa musiała zostać przesunięta ze względu na Euro 2016.

Ledwie dzień temu Marina Łuczenko obwieściła, że wsiada z mężem do samolotu, a już dzisiaj możemy zobaczyć, jak małżeństwo spędza czas w Tokio. Obecnie Marina i Wojtek są w dzielnicy Shinjuku. Jej wschodnia część stanowi mieszaninę handlu i nocnej rozrywki. Są tam kluby muzyczne, restauracje, centra handlowe, a także kluby go go. Znajdują się tam też jedne z najwyższych i najbardziej efektownych wieżowców w Tokio.

Na filmie, jaki Marina Łuczenko opublikowała na Instagramie, widać, że para bawi się w najlepsze - mimo zmęczenia podróżą i dającej się we znaki różnicy czasu. Jesteście ciekawi, gdzie udadzą się po wizycie w Japonii? Obiecujemy, że będziemy przyglądać się bacznie ich podróży i na pewno damy wam znać!

POLECAMY RÓWNIEŻ:Marina Łuczenko w sesji dla "Gali" - zobacz niepublikowane zdjęcia

ORAZ:Jaki styl ma Marina Łuczenko? Najlepsze stroje gwiazdy [PRZEGLĄD]