Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny kupili swoje pierwsze wspólne mieszkanie w Warszawie! I to nie byle jakie! Jak donosi dzisiejszy Fakt, para zdecydowała się na zakup apartamentu w jednym z najdroższych budynków w stolicy. Czyżby chodziło o reklamowany m.in. przez Annę Marie Jopek i Radzimira Dębskiego wieżowiec Cosmopolitan?

To jednak nie wszytko! Za swoje nowe gniazdko celebrycka para miała zapłacić bagatela 2,5 miliona złotych! Ta cena przyprawia o zawrót głowy!

ZOBACZ KONIECZNIE: Marina Łuczenko tak wygląda jej garderoba. Jest bardzo stylowa i elegancka [ZDJĘCIA]

Państwo Szczęśni samodzielnie pilnują budowy, doglądając, czy wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Piosenkarka ma już na pewno wizję tego, w jakim klimacie urządzi ich nowy, wspólny dom. Znając jej wybory modowe zgadujemy, że będzie bardzo stylowo, modnie i nowocześnie.

Warszawski apartament to pierwsza wspólna inwestycja pary po ślubie. Przypomnijmy, piłkarz i piosenkarka raka pobrali się w maju 2016 roku. Swój głośny ślub zorganizowali w Grecji. Po zabawie w gronie rodziny i przyjaciół znaleźli trochę czasu na egzotyczną podróż poślubną, którą na odległość mogliśmy śledzić na koncie Mariny na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Honolulu. Te widoki robią wrażenie! [ZDJĘCIA]

Potem przyszła pora na wspólne zamieszkanie - stąd za pewne decyzja o zakupie apartamentu. Nie jest to jednak jedyna nieruchomość, którą posiadają małżonkowie. Wojtek ma już bowiem dwa mieszkania: jedno w Rzymie oraz drugie w Londynie. Pojawia się zatem pytanie, do czego potrzebne im jeszcze jedno lokum? Czyżby para przygotowała się na powiększenie rodziny?

CZYTAJ TEŻ: Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego para pokazała pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu!

Na tym polu możemy póki co jedynie spekulować, albowiem ani Marina, ani Wojtek nie zdradzili się jeszcze ze sowimi planami w tej kwestii….