Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są gwiazdami nowej Gali, którą w kioskach i sklepach możecie kupić już od tygodnia. Piosenkarka i bramkarz tylko nam pozowali do pięknej świątecznej sesji. Nie obyło się bez wspaniale przystrojonej choinki, prezentów, ciepłych wełnianych swetrów oraz wieczorowych kreacji! Marina Łuczenko na okładce Gali wystąpiła w czerwonej sukni ze złotymi aplikacjami z nowej kolekcji marki Joanny Przetakiewicz - La Mania. Wojciech Szczęsny z żoną pozowali nam m.in. we wnętrzach apartamentowca Cosmopolitan przy ulicy Twardej w Warszawie. To właśnie w tym luksusowym wieżowcu mieści się ich mieszkanie, choć obecnie na co dzień przebywają w Turynie. Mimo to, święta jak co roku spędzą jednak w Polsce. A jak wyglądałoby ich idealne Boże Narodzenie? Tego dowiecie się z naszego wywiadu z Mariną i Wojtkiem, który tym razem wyjątkowo nazwaliśmy „10 krótkich do…”. Bo choć tym razem pytań jest mniej, to jednak odpowiedzi jest... dwa razy więcej niż zywkle ;-)

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w naszym cyklu  „13 krótkich do…”

O co jeszcze zapytaliśmy Marinę i Wojciech Szczęsnych? Gdzie najchętniej mieszkają? Jaka jest ich ulubiona piosenka z płyty Mariny "On My Way"? Kto urządza ich warszawski dom? Jakie komedie romantyczne razem oglądają? Czego życzą sobie na święta? Co cenią w Sarze i Arturze Borucach? I kto według nich jest najelegantszym polskim piłkarzem?

ZOBACZ: MARINA ŁUCZENKO I WOJCIECH SZCZĘSNYrazem w "Gali". Jak zbudowali swoje szczęście?

Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając nasz wywiad WIDEO „10 krótkich do…”. Tym razem gośćmi Oscara Dąbkowskiego byli Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny.

Jak poradzili sobie ze świątecznym ogniem pytań naszego reportera? Czy dali się nabrać na nasz podchwytliwe pytania? Zobaczcie sami: