Zanim Wojtek Szczęsny przeprowadził się do Turynu, para mieszkała już także w Londynie, a potem w Rzymie, gdzie, jak zapewniała Marina Łuczenko - mimo medialnych doniesień, wcale nie pławili się w luksusach. Zupełnie inaczej spawa wygląda zapewne w kwestii ich londyńskiego domu, w którym para urządziła sobie m.in. przepastną i bardzo luksusową garderobę. Jak się jednak okazuje, te zbytki nie przywiązały piosenkarki i jej męża na długo do brytyjskiej stolicy. Para już planuje bowiem budowę nowego, rodzinnego domu, który miałby powstać w Polsce. Gdzie dokładnie?

Marina Łuczenko o budowie rodzinnego domu: 

"Chcemy mieć już z Wojtkiem swoje gniazdeczko. I w końcu to się udało. Będziemy mieć jeden prawdziwy dom. I będzie to w Polsce. Wybraliśmy Warszawę, bo tutaj czujemy się najbardziej komfortowo. Przeżyłam tutaj najfajniejsze momenty mojego życia, tu dorastałam, tu mam wszystkich przyjaciół. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!" – wyjaśniła Marina Łuczenko w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”, Filipem Borowiakiem.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny planują powiększenie rodziny?

Wszystko wygląda na to, że Marinie i Wojtkowi Szczęsnym powoli znudziły się nieustające loty między Turynem, Londynem i Warszawą i para chce w końcu mieć miejsce, w którym w przyszłości osiądzie na dłużej.

Media plotkarskie już zaczęły się nawet zastanawiać, czy Marina i Wojtek nie szykują się przypadkiem do powiększenia rodziny? Plotki o ciąży wokalistki krążą bowiem po polskim Internecie nie od dziś. Czy nowy dom powstaje zatem po to, aby para mogła zmieścić w nim kilka pokoików dziecięcych?

Czas pokaże ;-) Trzymamy kciuki za szybką i bezproblemową budowę ;-)