Do tej pory Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny starali się chronić prywatność synka, Liama, który w czerwcu skończy dwa latka. Para często wrzuca do sieci wspólne zdjęcia ze swoją małą pociechą, ale zazwyczaj rodzice ukrywają twarz chłopczyka. Fanów piosenkarki i bramkarza reprezentacji Polski, od samego początku bardzo interesował fakt, do kogo bardziej podobne jest ich pierwsze dziecko. Do mamy czy taty? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy w sobotę, 18 kwietnia, w dniu 30. urodzin Wojciecha Szczęsnego. Na Instagramie artystki oraz polskiego piłkarza pojawiła się rodzinna fotografia z przyjęcia urodzinowego, na którym widzimy małego Liama.  

 - Dziś nasz kochany Wojciech Szczęsny obchodzi 30. urodziny! Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem. Bądź zdrowy i szczęśliwy, a resztę ogarniemy... Ty wiesz. Wszystkiego Najlepszego, nasz mistrzu - napisała Marina na Instagramie. 

Pod opublikowanym zdjęciem Mariny Łuczenko z okazji okrągłych urodzin bramkarza Juventusu Turyn, pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami. Fani nie mogli także ukryć zachwytu niespełna 2-letnim Liamem. Para pokazała twarz chłopca szerszej publiczności po raz pierwszy. "Rodzinka jak z obrazka", "Cudownie wyglądacie rodzinko", "Najpiękniejszy widok. Miłość i rodzina", "Wszystkiego pięknego dla pana. PS Ślicznego macie synka", "Oczka po mamusi, nosek po Wojtku" - to tylko niektóre opinie internautów.    

Przypomnijmy, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaręczyli się w 2015 r., a niespełna 12 miesięcy później - 21 maja 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata po ślubie na świat przyszedł pierwszy syn pary, Liam. 

Zdjęcia Liama i jego rodziców znajdziecie w naszej GALERII >>  

ZOBACZ TAKŻE: Marina Łuczenko cieszy się z powrotu męża do domu. Wiemy, jak Szczęsnemu udało się wydostać z Włoch