Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny mieszkają we Włoszech. Przeprowadzili się tam, gdy Szczęsny podpisał kontrakt z klubem AS Roma. Marina i Wojtek wyprowadzili się do Rzymu i wydaje się, że są tam bardzo szczęśliwi - piękne widoki, ciepło, pyszne jedzenie, czego chcieć więcej? Jednak zarówno Szczęsny, jak i Łuczenko mieli jak dotąd zbyt wiele na głowie, by naprawdę docenić urodę malowniczych Włoch. Ale ostatnio postanowili to zmienić i wybrać się na tzw. road trip, czyli podróż samochodem po najpiękniejszych zakątkach kraju. Dokąd i z kim pojechali?

Najpierw Marina i Wojtek zaprosili do Rzymu swoich najbliższych i spędzili z nimi czas w stolicy Włoch. Idealną okazją do spotkania były Święta Wielkanocne, a także 27 urodziny Szczęsnego. Do Rzymu przylecieli m.in. rodzice Mariny.  Najpierw wszyscy wybrali się na mecz, w którym brał udział Szczęsny. Potem piosenkarka i piłkarz wybrali się we wspólną podróż samochodem. Tu znów towarzyszyła im rodzina. Odwiedzili Pizę, a także urocze Portofino. Marina zachwycała się cudownymi pejzażami. Wojtek i Marina od pierwszego wejrzenia zakochali się w Portofino, małym nadmorskim miasteczku z kolorowymi kamienicami i wspaniałymi plażami. Zobaczcie, co jeszcze ich zachwyciło, zaglądając do naszej GALERII>>

W naszym wywiadzie Marina Łuczenko opowiadała, że czasem w Rzymie czuje się samotnie. Nie mam tam żadnych koleżanek - mówiła. Obejrzyjcie całą rozmowę w Gala Studio: