Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsnywzięli sekretny ślub w Grecji 21 maja 2016 r. Państwo młodzi umiejętnie dozowali informacje na temat uroczystości, co jakiś czas zamieszczając w Internecie zdjęcia oraz udzielając wywiadów, w których zdradzali kulisy przygotowań do ślubu, który już został okrzykniętynajważniejszym medialnym i towarzyskim wydarzeniem tego roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojciech Szczęsny po raz pierwszy o ślubie z Mariną Łuczenko: Stresik był straszny

O ile pan młody opowiedział o emocjach towarzyszących mu podczas ślubu przynajmniej w dwóch wywiadach (w tym tym udzielonym Monice Olejnik), o tyle panna młoda po raz pierwszy zwierzyła się z tego, jak czuje się jako małżonka Wojciecha Szczęsnego w ekskluzywnym wywiadzie dla Gali.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko w pierwszym wywiadzie po ślubie: Wojtek jest moim bohaterem! [EXCLUSIVE]

Marina Łuczenko świętowała urodziny z Wojciechem Szczęsnym, Marcinem Gortatem i Maciejem Zakościelnym

Z uwagi na przygotowania do Euro 2016 we Francji państwo młodzi nie mieli zbyt dużo czasu, by świętować zmianę stanu cywilnego. Jednak po powrocie do Polski najwyraźniej postanowili nadrobić zaległości. Prawdopodobnie wczoraj odbyła się huczna impreza urodzinowa Mariny Łuczenko, na której bawili się m.in. Maciej Zakościelny oraz Marcin Gortat. Wymowne zdjęcie zamieścił w Internecie aktor serialu Strażacy:

Podróż poślubna Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego

Z kolei dzisiaj Marcina Łuczenko pochwaliła się na Instagramie fotografią, która nie pozostawia wątpliwości: wraz z Wojciechem Szczęsnym udaje się w podróż poślubną dookoła świata. Prawdopodobnie świeżo upieczeni państwo młodzi odwiedzą najpierw Azję, a dokładniej Japonię. Przy okazji piosenkarka pochwaliła się, że oboje korzystają z przekąsek, które swoim nazwiskiem sygnuje... Anny Lewandowskiej.

No to lecimy! Podròż poślubna dookoła świata w moje 27 urodziny.Pierwszy przystanek... #podròżpoślubna #honeymoon #holidays #trip #airport #birthday #birthdaygirl #urodziny #happines
Nie mogłam zapomnieć o przepysznej i zdrowej przekąsce @foods_by_ann - @annalewandowskahpba - napisała na swoim Instagramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko na przepięknych zdjęciach autorstwa Marty Wojtal [TYLKO U NAS]