Fryzura Mariny Łuczenko (27) od zawsze jest perfekcyjna. Piękne długie włosy żony Wojciecha Szczęsnego są lśniące i zadbane, zwykle nieco pofalowane i delikatnie rozjaśnione na końcach. Ombre w stylu Łuczenko było jedną z najczęstszych koloryzacji, o jakie Polki kilka lat temu prosiły w salonach fryzjerskich. Dziś Marina mniej rozjaśnia włosy, za to bardziej skupiła się na ich pielęgnacji. Jesteście ciekawi, jak dokładnie Marina Łuczenko dba o włosy? Gwiazda zdradziła to w wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "Joy". Możecie być zaskoczeni, bo okazuje się, że Łuczenko wcale nie używa drogich kosmetyków i na pielęgnacje włosów nie wydaje fortuny! Ma za to kilka patentów, które można łatwo skopiować. Poniżej niektóre z nich, polecane i dla brunetek (jak Marina), i dla blondynek.

Aby zachować piękny blask, nawilżyć i odżywić włosy, Marina Łuczenko dwa razy w tygodniu nakłada na nie olej kokosowy. Taka pielęgnacja włosów jest bardzo popularna i nikogo specjalnie nie zaskoczy - w przeciwieństwie do następnego wyznania! Marina zdradziła, że podcina swoje włosy tylko w pełnię księżyca! Twierdzi, że właśnie to daje im impuls, by rosnąć. Myślicie, że rzeczywiście tak jest?

Na co dzień staram się nie suszyć włosów suszarką, ale dać im swobodnie wyschnąć naturalnie. Śpię też ze splecionymi w warkocz włosami - dodaje Łuczenko.

Przypomnijmy, że Marina może pochwalić się nie tylko pięknymi włosami, ale też idealną cerą i prefekcyjną sylwetką! Jak dba o siebie piosenkarka? O to oraz o wiele innych rzeczy zapytaliśmy Marinę w naszym programie "Gala Studio":