Marina Łuczenko jest w ciąży? Tak twierdzi jeden z tabloidów. Marina Łuczenko od czterech lat jest w związku z Wojciechem Szczęsnym, z którym ślub wzięła w ubiegłym roku. Czyżby po takim czasie bycia razem para zdecydowała się na powiększenie rodziny? Jak twierdzi "Fakt", Marina ostatnio pojawia się bardzo często w jednym z warszawskich szpitali. Powodem ma być trzeci miesiąc ciąży, w której rzekomo jest wokalistka. Tabloid twierdzi, że ze względu na to, iż to jej pierwsza ciąża, Marina jest trochę przewrażliwiona i chodzi do ginekologa z każdą niepokojącą ją rzeczą. Czy Łuczenko faktycznie jest w ciąży? Ile jest prawdy w dzisiejszym "newsie"? Sprawdź!

Marina Łuczenko jest w ciąży?

Marina Łuczenko-Szczęsna jest podobno w trzecim miesiącu ciąży. Takie informacje podał dziennik "Fakt":

"To trzeci miesiąc ciąży, więc jest trochę przewrażliwiona na tym punkcie i chodzi do ginekologa z każdą rzeczą. Jak sama mówi, jeszcze do końca do niej nie dotarło, że wkrótce zostanie mamą. Wojtek daje jej wiele wsparcia. Według niego Marina będzie najlepszą matką na świecie. Takie słowa są jej teraz bardzo potrzebne i dodają jej sporo otuchy"

Doniesieniom o ciąży Mariny Łuczenko podobno nie zaprzeczyła jej menadżerka, mówiąc:

"Jezu, skąd to wiecie?! Nie wypowiadamy się na ten temat" – powiedziała Iwona Walska.

Okazuje się jednak, że pani Iwona Walska nie jest menedżerką Mariny Łuczenko, a informacje podane przez "Fakt" to tzw. fake news. Tak sprawę skomentował Piotr Turek z managementu artystki:

Autor artykułu skontaktował się ze mną i stanowczo zaprzeczyłem, to kolejny fake news o Marinie, po newsie o negocjacjach z Teatrem Buffo, Coca-Colą, programem Agent czy TVN, ktoś tu lubuje się w zmyślaniu newsów na temat Mariny.

Taki komentarz Turka zamieścił też serwis radiozet.pl. A więc gratulacje okazały się nieco przedwczesne - Marina Łuczenko NIE JEST w ciąży. Czy sama piosenkarka odniesie się do dzisiejszych rewelacji na Instagramie lub Facebooku. Na razie nie komentuje sprawy.