Marina Łuczenko rok temu wyszła za mąż za Wojciecha Szczęsnego, bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od tamtej pory zaczęła często pojawiać się na stadionowych trybunach, gorąco kibicując mężowi. Polskiej WAG nie mogło zabraknąć na niedzielnym meczu Polska-Czarnogóra, który nasza drużyna wygrała 4:2. Wczoraj pisaliśmy już o bardzo drogiej stylizacji Anny Lewandowskiej, która na mecz założyła ubrania warte ponad 25 tys. złotych, ale jeśli myśleliście, że to dużo, to nie widzieliście jeszcze stylizacji Mariny Łuczenko! Żona Wojciecha Szczęsnego na Stadionie Narodowym miała na sobie strój o wartości... 35 tys. złotych! Co kosztowało ją tak dużo?

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA Na meczu Polska-Czarnogóra w stylizacji za ponad 25 tys. zł! WOW! [ZDJĘCIA]

Marina Łuczenko na meczu Polska-Czarnogóra

Marina Łuczenko po raz kolejny udowodniła, że świetnie zna się na modzie luksusowej. Na niedzielnym meczu Polska-Armenia gwiazda miała na sobie stylizację, która mimo że niepozorna z wyglądu, była naprawdę kosztowna! Co dokładnie założyła Marina?

Marina Łuczenko postawiła na połączenie ubrań z sieciówek, z dodatkami od najlepszych światowych projektantów. Wokalistka wybrała czarne rurki z Zary za 199 zł, bluzę z nadrukiem od polskiej marki MISBHV za 650 zł oraz marynarkę od Balenciagi za 10 tys. złotych! Stylizację dopełniła ekskluzywnymi dodatkami - botkami Philip Lim za ponad 4 tys. zł oraz plecaczkiem Chanel, za który trzeba zapłacić ok. 20 tys. złotych! 

Musimy przyznać, że Marina Łuczenko wygląda naprawdę stylowo, ale my jednak wolimy postawić na tańsze odpowiedniki jej stylizacji - w całości z sieciówek. ;)