Marina Łuczenko wypuściła właśnie trzeci singiel, zapowiadający jej nowy album. "Skandal (Odbijam)" opowiada o toksycznych relacjach, z którymi wokalistka musiała mierzyć się w przeszłości i od których stanowczo się odcięła. Utwór porusza też temat mediów plotkarskich i tego, jak próbują promować inne osoby kosztem Mariny. Singiel ma być jedynym komentarzem artystki ws. wybranych medialnych doniesień, gdyż jak podkreśla w refrenie: "odbijam, nie chcę dram".

Cieszą się, gdy widzą mnie, kłamliwy śmiech
Ja czuję wstręt, co mówią wiem, nie próbuj ściem
Bo one dla mnie takie dobre, przymilają się
Wiesz, nie chce mi się na nie patrzeć, czy to takie złe
- rapuje wokalistka.

Nowy singiel Mariny ze Smolastym "Skandal (Odbijam)"

W teledysku do utworu "Skandal (Odbijam)"  Marina i Smolasty wcielają się w parę kanciarzy, którzy dokonują podmiany walizek, przejmując pieniądze z ustawionej nielegalnej walki. Pod wideo w serwisie YouTube nie brakuje komentarzy, że tekst jest dla niektórych niezrozumiały. Jak się okazuje, to zamierzone działanie. Marina z premedytacją przemyca na polską kobiecą scenę rapową tzw. mumble rap, który charakteryzuje się celowo trudnym do zrozumienia w pierwszym odsłuchu tekście.

Utwór został dobrze przyjęty przez internautów i w niecałe 24 godziny od premiery stał się numerem 14. na Karcie na Czasie - w serwisie YouTube odtworzyło go blisko 160 tysięcy osób.