James Arthur ogłosił wczoraj, że na dniach planuje wydać swoją siódmą płytę. Jak jednak napisał na swoim profilu na Facebooku, nie będzie na niej śpiewał sam. Na najnowszym krążku Brytyjczyka ma pojawić się duet z „piękną i utalentowaną” Mariną Łuczenko, z którą nagrał piosenkę „Let Me Love the Lonely”. Utwór będzie można usłyszeć premierowo już w najbliższy piątek.

HOT NEWS: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny kupili wspólny apartament. Cena zwala z nóg!

Jak się okazuje, nie jest to pierwszy duet muzyków. Oboje mają wspólnego producenta - Pete'a Boxsta. Dzięki niemu Marina i James mogli wzajemnie zapoznać się ze swoimi muzycznymi portfolio. James Arthur zaśpiewał już wcześniej w duecie z Mariną podczas jej ślubu z Wojtkiem Szczęsnym. Był to ich wspólny prezent dla gości i Pana Młodego.

CZYTAJ: James Arthur i Marina Łuczenko  znów w duecie! Już w piątek premiera ich wspólnego utworu. Jaki będzie?

Teraz do rewelacji Jamesa Arthura odniosła się sama Marina, która potwierdziła duet z gwiazdą brytyjskiej muzyki. Napisała też, jak zareagowała na propozycję muzyka:

Kochani z wielką przyjemnością pragnę poinformować, iż już w ten piątek odbędzie się PREMIERA utworu z nowej płyty James Arthura na której śpiewamy razem w duecie "Let me love the lonely". Nie ukrywam, że zaproszenie do nagrania piosenki z tak wybitnym artystą jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Wcale nie dziwimy się jej zachwytowi i szczęściu! W końcu James Arthur to pierwszoligowa brytyjska gwiazda!

Przy okazji Marina Łuczenko zareklamowała pierwszy singiel z nowej płyty Jamesa "Say You Won't Let Go". Posłuchajcie go i Wy: