Wczoraj w polskiej sieci pojawiła się informacja o dużych zmianach w życiu Mariny Łuczenko. Piękna gwiazdka przyjęła bowiem oświadczyny swojego partnera, Wojciecha Szczęsnego, który zaskoczył ją pytaniem o rękę podczas jej niedawnej imprezy urodzinowej.

Dzisiaj Łuczenko skomentowała rewelacje tabloidów i nie kryła, że nie zamierzała tak szybko informować fanów o swoich zaręczynach. Ponieważ jednak serwisy internetowe ją wyprzedziły, to gwiazdka potwierdziła ich doniesienia i pokazała nawet kilka zdjęć ze swojej imprezy urodzinowej.

"Kochani, długo się zastanawiałam czy zabierać głos w tej sprawie, ale czuję, że jednak nie mogę tego pozostawić bez komentarza.
Jak już zapewne zauważyliście w internecie krążą zdjęcia bezprawnie ukradzione z prywatnych profili moich przyjaciół, którzy towarzyszyli mi w tym wyjątkowym dniu, za co jestem im niezmiernie wdzięczna!
Wczoraj rano zobaczyłam informacje w internecie na swój temat.
Nie planowałam, żeby zawiadamiać o tym wszystkich publicznie, a już na pewno nie w ten sposób. Nawet nie miałam czasu, żeby się nad tym zastanowić, ale stało się wiec nic już nie zmienię... Może chociaż zdjęcia , któore krążą online.
Jak już zapewne wiecie, moje urodziny niespodziewanie zamieniły się w jeden z najważniejszych dni w moim życiu.
Tak kochani ....Powiedziałam TAK!!!

Zaczyna się kolejny etap naszego
życia i jesteśmy tym niesamowicie podekscytowani.
To jedyny komentarz w tej sprawie.
Pozdrawiamy" - napisała Marina Łuczenko.

Jeszcze raz gratulujemy narzeczonym!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko - Wychodzi za mąż!