W miniony weekend w Internecie pojawiły się informacje, że piosenkarka Marina Łuczenko i bramkarz Wojciech Szczęsny wzięli ślub. Newsem nie pochwalili się sami zainteresowani, ale ich znajomi, którzy wzięli udział w uroczystości. Wymowny wpis na Twitterze zamieścił reporter PZPN Łukasz Wiśniowski, zdjęciem z ceremonii pochwaliła się też Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego.

Teraz do doniesień dotyczących ślubu odniosła się sama Marin Łuczenko. Marina oficjalnie zmieniła nazwisko na Marina Łuczenko-Szczęsna na swoich profilach na Instagramie i Facebooku. To jak na razie jedyna, ale też bardzo jasna deklaracja ze strony gwiazdy.

Na temat ślubu Łuczenko i Szczęsnego wiadomo tyle, że odbył się w sobotę, 21 maja, w greckich Atenach. Była na nim obecna rodzina narzeczonych, zjawili się też ich najbliżsi przyjaciele. Marina miała na sobie klasyczną białą suknię ślubną oraz welon. Na ślubie Mariny i Wojciecha zaśpiewał James Arthur, zwycięzca 9. edycji brytyjskiego "X-Factor". James zaśpiewał dla nowożeńców balladę "Roses", czym pochwalił się za pośrednictwem Twittera:

Marinie i jej mężowi, Wojtkowi Szczęsnemu, jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

A Wam polecamynowy teledysk Mariny Łuczenko - ON MY WAY>>