Marina Łuczenko śpiewa "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Wokalistka postanowiła dołączyć się do akcji, którą kilka dni temu zorganizowała Doda #artyściprzeciwnienawiści. Dorota Rabczewska-Stępień zaapelowała do polskich artystów po śmierci Pawła Adamowicza i chce  zorganizować w Gdańsku wspólny koncert polskich wykonawców. Inicjatywę poparło już niemal sto gwiazd i znanych osobowości, m.in. Margaret, Cleo, Beata Kozidrak i Bajm, Kasia Nosowska, Michał Szpak, Magda Gessler i właśnie Marina Łuczenko. Oprócz udostępnienia grafiki akcji i wyrażenia chęci udziału, żona Wojciecha Szczęsnego postanowiła opublikować również wideo, w którym wykonuje wielki przebój jednego z najwybitniejszych polskich muzyków. Fani artystki są zachwyceni.

Marina Łuczenko śpiewa "Dziwny jest ten świat"

Wokalistka w poście na Instagramie, wyraziła słowa uznania dla Dody za zorganizowanie akcji i wyznała, że wspiera ją całym sercem:

"Kochani dziękuję Wam serdecznie za Wasze wiadomości i oznaczenia dotyczące wczorajszego apelu @dodaqueen. W odpowiedzi postanowiłam nagrać dla Was kawałek utworu, który śpiewałam 20 lat temu, a który jest tak ponadczasowy.
Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat...
Cieszę się, że Doda wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich , którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić..." - pisze Marina.

ZOBACZ TEŻ: MICHAŁ SZPAK śpiewa "Dziwny jest ten świat". Wzruszający występ przeciw przemocy [WIDEO]

Fani Mariny Łuczenko, po obejrzeniu jej występu oniemieli z wrażenia. Niektórzy pisali, że "mieli ciary", albo"odebrało im mowę". Musimy przyznać, że nasze odczucia są bardzo podobne... Zobaczcie sami.

Wideo, na którym Marina Łuczenko śpiewa "Dziwny jest ten świat" obejrzycie PONIŻEJ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani dziękuję Wam serdecznie za Wasze wiadomości i oznaczenia dotyczące wczorajszego apelu @dodaqueen. W odpowiedzi postanowiłam nagrać dla Was kawałek utworu, który śpiewałam 20 lat temu, a który jest tak ponadczasowy. Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat... Cieszę się, że Doda Wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich , którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić... (...) „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, że ten Świat Nie zginie nigdy dzięki nim Nadszedł już czas Najwyższy czas nienawiść zniszczyć w sobie.” @artysciprzeciwnienawisci #artysciprzeciwnienawisci #stopnienawiści #stophate #dziwnyjesttenświat #dziwnyjesttenswiat #leczludzidobrejwolijestwięcej #marinaspiewa #marinaśpiewa #marinaluczenko #marinałuczenko

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official) Sty 16, 2019 o 11:47 PST