Marina Łuczenko śpiewa "Shallow" i robi to naprawdę nieźle! Piosenkarka, która właśnie przebywa na sportowym obozie u Anny Lewandowskiej, w wolnej chwili od intensywnych treningów postanowiła spróbować swoich sił w hicie z filmu "Narodziny gwiazdy". Nominowany do Nagród Grammy i Oscara utwór Lady Gagi i Bradleya Coopera podbija listy przebojów na całym świecie i doczekał się już wielu, mniej lub bardziej udanych coverów. Wykonanie żony Wojciecha Szczęsnego zdecydowanie można zaliczyć do tych drugich. Wiedzieliście, że Marina ma taki mocny głos?

Marina Łuczenko śpiewa "Shallow"

Marina Łuczenko ze względu na ciążę, a następnie opiekę nad swoim pierwszym dzieckiem, musiała przystopować swoją muzyczną karierę. Gwiazda jednak nie zapomina o śpiewaniu i co jakiś czas serwuje swoim fanom na Instagramie nagrania, na których wykonuje znane hity. Ostatnio furorę zrobiła chociażby jej interpretacja piosenki "Dziwny jest ten świat" z repertuaru legendarnego Czesława Niemena.

Zobacz, jak Marina Łuczenko-Szczęsna poradziła sobie z przebojem "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Marina Łuczenko śpiewa "Dziwny jest ten świat". Fani: Odebrało mi mowę...