Marina Łuczenko urodziła syna 30 czerwca 2018 roku. Wokalistka i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami po raz pierwszy. Para dała swojemu synowi na imię Liam. Co prawda nie jest to imię popularne w Polsce, ale przypomnijmy, że para większość swojego czasu spędza za granicą. Postanowiliśmy sprawdzić, co oznacza imię Liam. Jak się okazuje, ma ono pochodzenie celtyckie. Liam to irlandzka forma imienia William. Jego znaczenie to „silny i opiekuńczy”. W ostatnich latach imię stało się niezwykle popularne w USA. Znane osoby o tym imieniu to m.in. członek One Direction - Liam Payne, wokalista zespołu Oasis - Liam Gallagher, czy aktor - Liam Neeson. Syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego urodził się 30 czerwca, jest więc zodiakalnym Rakiem.

Liam - co oznacza imię?

Liam Szczęsny będzie obchodził imieniny 21 kwietnia. Według strony Imiona.ovh, osoba o imieniu Liam zwykle ufa swej intuicji, która nie zawodzi. Liam szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Nie lubi narzucać się innym. Nie lubi żyć w cieniu. Gdy się z czymś nie zgadza, bardzo ostro się przeciwstawia. Ceni wolność myśli i swobodę działania.

Syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego przyszedł na świat dokładnie 3 dni przed 29. urodzinami wokalistki. Jest to więc dla niej piękny urodzinowy prezent. Rodzicom serdecznie gratulujemy, a maleństwu życzymy dużo zdrowia!