Ten rok niewątpliwie należy do Mariny Łuczenko. Piosenkarka, która rok temu zaręczyła się z Wojciechem Szczęsnym, jest jedną z gwiazd, której każdy krok bacznie śledzą media. Wszystko za sprawą cichego ślubu z polskim bramkarzem w maju tego roku. Łuczenko i Szczęsny ukrywali informacje o nim do ostatniej chwili. Później stopniowo ujawniali szczegóły dotyczące uroczystości. Z fanami podzielili się m.in. uroczymi zdjęciami z tego ważnego dla nich momentu. Przypomnijmy, że ślub Mariny i Wojtka odbył się w Grecji, para powiedziała sobie "tak" na świeżym powietrzu, a wśród gości weselnych była Anna Lewandowska.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego: para pokazała pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu!

Marina Łuczenko unika jednak bywania na salonach, zamiast tego skupia się na nagrywaniu płyty, której zwiastunem był singielOn My Way, nagrany z czołowymi zagranicznymi producentami. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Posłuchaj nowej piosenki Mariny Łuczenko. Będzie hitem?

Gwiazda od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy dot. życia rodzinnego. Podzieliła się ostatnio kilkoma nagraniami, których bohaterką jest jej bratanica - Amelia. Przyznać trzeba, że panie są do siebie bardzo podobne. Marina Łuczenko nazywa pieszczotliwie córkę swojego brata "mychą". 

W naszej GALERII możecie zobaczyć, jak Marina Łuczenko spędza czas ze swoją uroczą bratanicą.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko: zobaczcie jej mieszkanie. Jest przestronne i eleganckie [ZDJĘCIA]

Marta Wojtal dla magazynu GALA

Przypomnijmy, że Marina Łuczenko niedawno była gwiazdą dwutygodnika "Gala". Zobaczcie wyjątkową sesję zdjęciową Łuczenko oraz przeczytajcie ekskluzywny wywiad z gwiazdą.