Marina Łuczenko-Szczęsna wypuściła nowy singiel. "News" zadebiutował w niedzielę, 17 listopada. Piosenkarka zaprezentowała także klip do piosenki. Trzeba przyznać, że produkcja - zarówno muzyczna, jak i wideo - jest na najwyższym poziomie. Marina w nowej piosence rapuje o swoim życiu. Partneruje jej raper Kabe. Uchodzi za jednego z najzdolniejszych twórców młodego polskiego rapu, jest znany z projektów ADHD Opiat, jest również członkiem kolektywu GCBW. Kabe dorastał w Paryżu, dlatego rapuje po polsku i po francusku. Tekst do utworu napisali Łuczenko, Gverilla i Kabe. Ma on mocne przesłanie - chodzi o walkę z powszechnym hejtem i fake news. Estetyka klipu nawiązuje do najlepszych teledysków Rihanny czy Rity Ory. Wszystko zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach. Nowy klip Mariny Łuczenko-Szczęsnej miał 245 tysięcy wyświetleń na YouTubie w jeden dzień i jest numerem 6. na karcie Na czasie. Podczas oficjalnej, zamkniętej dla mediów premiery klipu Mariny i Kabe, artyści wystąpili dla gości na żywo. W pewnym momencie na scenie wszedł Wojciech Szczęsny i podarował żonie bukiet czerwonych róż.

Tylko u nas zobaczycie ZDJĘCIA z premiery piosenki "News" Mariny>>

Marina Łuczenko-Szczęsna (30) jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Od najmłodszych lat kochała śpiewać, a występowanie na żywo było jej marzeniem. Jako pierwszy w talent Mariny uwierzył jej ojciec. Już jako dziecko Łuczenko występowała w programach muzycznych, m.in. "Droga do gwiazd". W 2004 roku Marina wcieliła się w tytułową rolę żeńską w musicalu Janusza Józefowicza pt. "Romeo i Julia" w teatrze Studio Buffo.

ZOBACZ KLIP do piosenki "News" Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Kabe PONIŻEJ

Pierwszym singlem Mariny był "Glam Pop". Otrzymała za niego nagrodę Eska Music Awards w kategorii "debiut roku". Wraz z "Glam Pop" Marina Łuczenko-Szczęsna zaproponowała zupełnie nowy styl muzyczny oraz wizerunek sceniczny - było to coś inspirującego i świeżego. Dlatego młoda piosenkarka szybko stała się gwiazdą. Jej pierwszy album "Hard Beat" ukazał się w 2011 roku. Na drugi Łuczenko kazała fanom czekać dłużej - "On my way" ukazał się dopiero w listopadzie 2017 roku. Przerwa wynikała z operacji strun głosowych, której piosenkarka zmuszona była się poddać. Wcześniej Marina wyszła za mąż za bramkarza Wojciecha Szczęsnego i przyjęła jego nazwisko.

Dziś Marina Łuczenko-Szczęsna jest nie tylko artystką, ale też szczęśliwą żoną i matką. Na Instagramie funkcjonuje także jako jedna z topowych polskich influencerek. Niedawno Marinę mogliśmy oglądać w nowym sezonie serialu "39 i pół tygodnia", gdzie wcieliła się w córkę głównego bohatera, granego przez Tomasza Karolaka.

PONIŻEJ prezentujemy nasz wywiad wideo z Mariną Łuczenko-Szczęsną z 2016 roku: