Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego należał do jednych z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich tego roku. Piosenkarka i piłkarz pobrali się z dala od błysku fleszy w Grecji 21 maja. Media bacznie śledziły ich podróż poślubną, którą zakochani relacjonowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przypomnijmy, że odwiedzili oni m.in. Tokio, Honolulu oraz Los Angeles.

Od tej chwili uchodzą za jedną z najbardziej gorących par show-biznesu oraz sportu. Jednak trudno stwierdzić, czy faktycznie ich ślub zostanie uznany za ten najważniejszy, gdyż w miniony weekend w Wenecji pobrali się Agnieszka Szulim oraz Piotr Woźniak-Starak, zaś plotkuje się, że niedługo tak powiedzą sobie Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan.

Marina Łuczenko chętnie relacjonuje swoje życie na Snapchacie, Instagramie oraz Facebooku. Dzięki temu mogliśmy podziwiać jej mieszkanie oraz garderobę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zobaczcie mieszkanie Mariny Łuczenko. Jest przestronne i eleganckie [ZDJĘCIA]

Tym razem na zamieszczonym filmiku pokazała, jaki prezent ślubny ofiarowała Wojciechowi Szczęsnemu. To skuter! Piosenkarka nagrała krótki filmik, na którym jej mąż jeździ na nowym nabytku. Podpisała go prezencik ślubny. Warto nadmienić, że skutery to bardzo popularny środek lokomocji we Włoszech, w których obecnie przebywa gwiazdorska para.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko-Szczęsna przeżyła dramatyczne chwile w trakcie trzęsienia ziemi we Włoszech: Łóżko kołysało się jak na łodzi. Byłam przerażona!