Ostatnio Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami bez makijażu. I Internet oszalał! Dlaczego? Bo Marina zawsze, gdziekolwiek się pojawia, jest idealnie umalowana. Ma perfekcyjnie wyrysowaną kreskę na powiece, idealnie wytuszowane rzęsy, nigdy nie przesadza z rozświetlaczem czy różem. Co ważne, Marina Łuczenko maluje się sama. W przeciwieństwie do większości gwiazd, nie współpracuje na stałe z wizażystą. Czasem Łuczenko maluje się nawet sama do profesjonalnych sesji zdjęciowych. Tak opowiadała nam o tym w wywiadzie w naszym programie Gala Studio:

"Musiałam się tego wcześnie nauczyć, bo ja od dziecka jestem na scenie. To nie jest tak, że miałam 15 lat to w teatrze ktoś nas tam malował. Oczywiście, były jakieś tam makijażystki, ale te make-up'y były zawsze takie za ciężkie. Ja nie lubiłam tego i nawet czasem na sesji nie lubię, bo czasem za mocno mnie pomalują.

Obecnie swój makijaż Marina Łuczenko wykonuje perfekcyjnie. Do tego stopnia, że jej wizażem inspirują się jej fanki. Na Instagramie Mariny, na którym obserwuje ją prawie 320 tys. fanów (!), wciąż pojawiają się zapytania o to, jakich kosmetyków używa Marina i jak dokładnie się maluje. A gdy raz Łuczenko opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu, posypała się lawina... pozytywnych komentarzy! Teraz ponownie Łuczenko-Szczęsna pokazała się bez makijażu - wracając z wakacji z Singapuru, zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie saute.Makijaż, jak i demakijaż Mariny, to gorący temat, a główna zainteresowana zdaje sobie z tego sprawę. Tak mówiła w wywiadzie dla Gala Studio:

- Możemy liczyć na jakiś tutorial makijażowy?

Zastanawiam się nad tym.

- Myślę, że to byłby hit.

Dziewczynom by się spodobało, bo zauważyłam taki popyt, takie prośby.

Cały 3-odcinkowy wywiad z Mariną Łuczenko-Szczęsna w show Gala Studio obejrzycie TUTAJ

A poniżej odcinek m.in. o makijażu Mariny:

Przypomnijmy, że swój tutorial makijażowy zamieściła w sieci m.in. Jessica Mercedes Kirschner. Filmik od razu stał się hitem, a fanki blogerki prosiły o więcej podobnych poradników. Czy Marina też zostanie ekspertką od makijażu? Na pewno ma potrzebną do tego wiedzę i umiejętności! A za reklamę jej fachu może posłużyć... jej własny makijaż: